DO GÓRY
#reklama

Następcy Bruca Lee (Pod patronatem RTI)


     
    Udostępnij

Już jutro (22 kwietnia) w sali gimnastycznej kamiennogórskiego ZSZiO odbędzie się I Kamiennogórski Turniej Karate Shinkyokushin w ramach rywalizacji IV Dolnośląskiej Ligi karate shinkyokushin/full contact.

Organizatorzy - sensai Łukasz Mazur (2 san) i Adam Kopeć (1 dan) w chwili obecnej spodziewają się ok. 180 zawodników z Dolnego Śląska, Opola i Czech. Sędzią głównym imprezy będzie shihan Jacek Baranowski – właściciel 5 dana.
Turniej rozpocznie się o godz. 10.00. Organizatorzy za pośrednictwem RTI zapraszają kibiców na sobotnie sportowe wydarzenie! Walki prowadzone będą na 2 matach.

Grzech

Czytaj również

#reklama
Nagrywają płytę
Zespół Liminis, czyli harcerki z Hufca ZHP Kamienna Góra, podjął kolejny ambitny projekt. Rozmiłowane w piosence turystycznej i poezji śpiewanej instruktorki postanowiły nagrać krążek ze swoimi piosenkami. Wsparcia szukają za pośrednictwem platformy crowdfundingowej. Jeszcze przez dwa miesiące można zasilić ich konto przelewem.
#AKTUALNOŚCI
0
Nocne Arado
Podziemna trasa turystyczna w Kamiennej Górze zaprasza na niezwykłą przygodę z historią. W Arado odbędzie się nocny spektakl „Faszystowska mać!”
#KULTURA
0
Bez prądu (24-26 kwietnia)
Zobacz, gdzie w nadchodzących dniach nie będzie prądu.
#RÓŻNE
0
Dostali 5 milionów
W Centrum Kultury w Czarnym Borze odbyło się spotkanie samorządowców. Wójt Adam Górecki odebrał na nim od prezydenta Wałbrzycha Romana Szełemeja decyzję o przyznaniu gminie dofinansowania ze środków Aglomeracji Wałbrzyskiej.
#AKTUALNOŚCI
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama