DO GÓRY
#reklama

Musiał show


     
    Udostępnij

Piłkarze Orła Lubawka (na zdjęciu) nie zwalniają tempa, biorąc kolejną przeszkodę w lidze. W niedzielę rozgromili na własnym stadionie Iskrę Witków Śląski, pokonując ją aż 7 bramkami. Do przerwy było 3:0. Pięć bramek zdobył snajper Musiał.

W pierwszej połowie trafiali dla gospodarzy – Musiał w 5., Hadała w 20 oraz Adamowicz w 36. minucie. Przyjezdni też mieli swoje okazje, ale najpierw Ogrodnikowi w ostatniej chwili piłkę wybili obrońcy Orła, a potem przy 3:0 rzut karny zmarnował Mastej. Obronną ręką z pojedynku wyszedł doświadczony bramkarz - Gruszka.
Po przerwie spotkanie miało tylko jednego bohatera. Był nim Musiał, który aż czterokrotnie znalazł sposób na Mokrzyckiego – odpowiednio w 60., 72., 77. i 78. minucie. W 90. minucie honorowe trafienie mógł dla Iskry zdobyć Ogrodnik.
Orzeł: Gruszka – Damasiewicz (46’ Schabiński), Szyszka, Grzelak, Lidwin – Królak, Wińcza (62’ Walczak), Meuszyński, Hadała – Adamowicz, Musiał.
Iskra: Mokrzycki – Kazimierek, Gryka, Krupa, Kałuziński – Kurnyta, Jasiurkowski, Górczyk, Łatka – Ogrodnik, Mastej.

Grzech

Czytaj również

#reklama
Słaby mecz Olimpii
Piłkarze Olimpii Kamienna Góra nie zachwycili w Zgorzelcu. Podopieczni Adama Blicharskiego byli tylko tłem dla dużo lepiej grających zawodników miejscowej Nysy, która wygrała zdecydowanie pojedynek 3:0 (2:0).
#SPORT
1
Zatrzymany za kradzież z włamaniem
Policjanci ustalili i zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież z włamaniem do mieszkania na terenie Lubawki.
#AKTUALNOŚCI
0
O groszach z Dębrznika w Bolkowie
W miniony piątek (5 października) w bolkowskim domu kultury odbyła się IV Międzynarodowa Konferencja Regionalistów, Historyków, Kronikarzy i Regionalistów po obu stronach Doliny Bobru na Dolnym Śląsku. Jednym z wykładów była prezentacja „Skarb z Dębrznika” Przemysława Burhardta z Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze.
#RÓŻNE
0
Iwona, księżniczka Burgunda
Teatr Dramatyczny im. Szaniawskiego w Wałbrzychu zaprasza.
#KULTURA
0

Komentarze

Kobic
2018-10-11 12:32
Chłopaki dają radę. Wzmocnienie się sprzydało.
kibic
2018-10-11 08:34
Brawo Orzeł. Może uda się awansować do okręgówki.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama