DO GÓRY
#reklama

MTB w Lubawce


     
    Udostępnij

Miłośnicy i kibice kolarstwa górskiego mogą dzisiaj (10 września) wybrać do Lubawki. Przed nami 23. edycja Międzynarodowych Otwartych Zawodów w Kolarstwie Górskim. Start pierwszych kolarzy przewidziany jest o godzinie 10:00 przy Skoczni Narciarskiej „Krucza Skała”. .

Już po raz 23. w Lubawce odbędą się zawody MTB XC. Organizatorzy z Domu Kultury w Lubawce przygotowali wiele atrakcji. Po południu wystartują dzieci, kategoria elite i wyścig rodzinny (wchodzą: ojciec, matka i co najmniej jedno wspólne dziecko w wieku do lat 14, tj. urodzone nie wcześniej niż w 2003 roku). Początek tego ostatniego wyznaczony jest na godzinę 15:00.
Foto: Organizatorzy
Grzech

Czytaj również

#reklama
Zapowiedź jeleniogórskiej klasy B
Kibice z powiatu mogą dzisiaj wybrać się na 5 boisk, aby oklaskiwać poczynania zawodników w jeleniogórskiej klasie B, grupie I. Faworytami większości pojedynków są goście.
#SPORT
0
Symboliczne mandaty
Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska zdecydował, że Przedsiębiorstwu Produkcyjno-Rolnemu Sady Dolne, które uprawia pola w Czadrowie, należą się mandaty. To pokłosie głośnej w całej Polsce sprawy smrodu i plagi much, która wybuchła po tym, jak rolny gigant zwiózł hałdy obornika w pobliżu wsi.
#AKTUALNOŚCI
0
Wichowski show (galeria)
Dzisiejszy mecz Olimpii Kamienna Góra i Włókniarza Mirsk w ramach dolnośląskiej IV ligi nie rzucił poziomem na kolana. Przyjezdni łatwo wypunktowali gospodarzy 4:0 (2:0). Wszystkie cztery bramki były dziełem grającego trenera gości – Jarosława Wichowskiego.
#SPORT
2
Przyjadą medaliści MP
Otwarte zawody feederowe i Mistrzostwa Koła PZW Kamienna Góra „Miasto" w dyscyplinie gruntowej odbędą się 17 września na Zbiorniku zaporowym w Bukówce.
#SPORT
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama