DO GÓRY
#reklama

Mordarski z medalem MP


     
    Udostępnij

Finały Mistrzostw Polski młodzików w siatkówce plażowej odbyły się 28-29 lipca w Sulejowie/k Łodzi. Mistrzowska impreza była bardzo udana dla kamiennogórzanina - Wiktora Mordarskiego (na zdjęciu), który wraz z klubowym kolegą z TS Chełmiec Aqua Zdrój Wałbrzych - Dominikiem Płużką wywalczyli brązowe medale.

Impreza mistrzowskiej rangi została zorganizowana w Sulejowie/Łodzi. Dla Wiktora Mordarskiego i Dominika Płużki to życiowy sukces.
W finale Małecki/Szymlet wygrali 2:1 z Nowak/Roguz, natomiast w małym finale Mordarski/Płużka wnieśli się na wyżyny swoich umiejętności i wypunktowali 2:1 (13:21,21:15,15:9) Rejno/Śliwkę z wrocławskiej Gwardii. To historyczny medal dla TS Chełmca Aqua-Zdroju Wałbrzych.

Więcej szczegółów z MP w dzisiejszym papierowym wydaniu RTI. Zapraszamy do lektury


Grzech

Czytaj również

#reklama
Nowy numer już w kioskach!
O czym piszemy w RTI 31/2018 (920)?
#AKTUALNOŚCI
0
Kamienna Góra pamięta (galeria)
Przy dźwiękach syren i w blasku odpalonych rac kamiennogórzanie uczcili pamięć o wybuchu Powstania Warszawskiego. Okrzyki „Cześć i Chwała Bohaterom” oraz „Bóg, Honor, Ojczyzna”organizatorów spotkania przy rondzie zebrani mieszkańcy zwieńczyli oklaskami.
#AKTUALNOŚCI
4
Urodziny artysty
102 lata skończył ostatniego dnia lipca zasłużony polski fotograf, Stefan Arczyński. Swoją karierę zaczynał 70 lat temu w Kamiennej Górze.
#KULTURA
0
Kurtyna na upały
Nad naszym regionem przechodzi fala letnich opałów. Idealnym ratunkiem na czas kanikuły są kurtyny wodne. W centrum Kamiennej Góry są już dwa takie wynalazki.
#RÓŻNE
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama