DO GÓRY
#reklama

Misan trafił


     
    Udostępnij

 

Rezerwowy skład I-ligowej Floty Świnoujście 29 lutego pokonał 2:1 (1:0) drużynę III-ligowego Chemika Police.

 Pierwszy na listę strzelców w 16. minucie wpisał się dla Wyspiarzy Okińczyc.
Goście za sprawą Bieńka wyrównali w 88. minucie stan meczu na 1:1. Odpowiedź kamiennogórzanina Damiana Misana była natychmiastowa i Flota w końcówce wygrała minimalnie test mecz.


 


Grzech


 


 


 


 

Czytaj również

#reklama
Post Scriptum w trasie
  Kamiennogórski zespół Post Scriptum zaprasza na koncerty w ramach trasy „Hallucinations in the darkness tour”.
#KULTURA
3
Lwowskie klimaty
  Kamiennogórskie Centrum Kultury szykuje wyjątkową niespodziankę dla wszystkich pań. Z okazji zbliżającego się wielkimi krokami Dnia Kobiet, 6 marca w sali widowiskowej odbędzie się koncert kapeli Lwowska Fala. Początek występu o godz. 18.00.  
#KULTURA
0
Artystyczny debiut
  W Galerii Centrum, działającej przy kamiennogórskim Centrum Kultury, odbył się przed weekendem wernisaż wystawy „Krajobraz Abstrakcyjny”. Autorem wszystkich wyeksponowanych prac jest młody kamiennogórzanin Damian Babiarz – absolwent Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Zielonogórskiego.  
#KULTURA
0
Rozbudzona pasja
  W Galerii na PiętrzE, działającej przy kamiennogórskim Centrum Kultury, oglądać można najnowszą ekspozycję. Tym razem swoje prace prezentuje tam fotografka-amatorka Genowefa Budnik. Uroczysty wernisaż wystawy odbył się we wtorek 21 lutego.
#KULTURA
5

Komentarze

czajnik
2014-07-04 07:45
To, co robi Centrum Kultury w Kamiennej Górze, to jakaś kpina! Wielka łaska, że przez całe wakacje dwa razy przyjedzie teatrzyk i działalności nie zawiesi kółko graniaste. A co Pan Dańczak przygotował dla młodzieży?? Nic. Wielkie G. Proszę porównać program wakacyjny naszego CK i to, co robi dużo mniejszy ośrodek w dużo mniejszym Bolkowie: http://www.domkultury-bolkow.pl/www/

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama