DO GÓRY

Minuta ciszy dla Marka (galeria)


     
    Udostępnij

W niedzielę, 8 października zespół Victorii Czadrów gościł na swoim terenie drużynę Halniaka Miłków w spotkaniu jeleniogórskiej klasy A. Goście wygrali 3:0 (1:0). Przed meczem oba zespoły i kibice minutą ciszy uczcili pamięć nieżyjącego zawodnika z Czadrowa - Marka Morańskiego.

Przed spotkaniem piłkarze obu ekip uczcili minutą ciszy śmierć – Marka Morańskiego. Gospodarze zagrali także z czarnymi opaskami na rękawach.
W spotkaniu więcej atutów po swojej stronie mieli goście. Niestety w 30. minucie sędzia odgwizdał rzut karny dla przyjezdnych, którego nie było – Kędzierski padł teatralnie w szesnastce gospodarzy. Gola z wapna zapisał na swoim koncie Szymczyk. Ekipa z Miłkowa później mogła podnieść rezultat meczu, jednak Szymczyk i Hobgarski przegrali pojedynki z Czepielewiczem. Pod koniec pierwszej odsłony 100-procentową okazję zmarnował Stepko.
Dwie minuty po wznowieniu do siatki miejscowych ze stałego fragmentu gry trafił Szymczyk. W 50. minucie tylko Stepko wie, jak nie trafił do bramki z metra. Po chwili wyczyn kolegi skopiował Bitniak. Niewykorzystane okazje się zemściły. W ostatniej minucie potyczki Czepielewicza pokonał Kędzierski, który trafił na 0:3.
Victoria: Czepielewicz – Wójcik (46’ Skrzypiec), Urbanowicz, Sochacki, Majerski – Paździor, Czoch, Bitniak, Stepko (60’ Cabała) – Siwiński (82’ Stochmal), Stanisławski (60’ Kiełbasa).
Halniak: Gąszczyk – Szymczyk, Stelmach, Bukowski (68’ El Hlaovi Yassine), Szaraniec - Krzysztofiak, Ługowski, Kędzierski, Bińczyk – Hobgarski (57’ Sawicki) , Kosek.


Grzech
#reklama
Czy wakacje w regionie uważasz za udane?
#ankieta

Czytaj również

#reklama
Zarośnięte groby
– Serce się kraje, kiedy się na to patrzy – skarży się nasza Czytelniczka, która odwiedziła w weekend groby bliskich w Kamiennej Górze. – Zarośnięte aleje, wybujały żywopłot, bałagan.
#AKTUALNOŚCI
9
Siódma porażka Olimpii
Dzisiaj seniorzy kamiennogórskiej Olimpii ulegli 0:3 (0:1) w Legnicy trzeciej ekipie dolnośląskiej IV ligi - Orkanowi Szczedrzykowice. Autorami trafień byli: Wyżga, Ogórek i Filipiak.
#SPORT
2
Siedem trafień juniorów (galeria)
Dzisiaj juniorzy kamiennogórskiej Olimpii podejmowali w spotkaniu ligowym zespół Gryfa Gryfów Śląski. Gospodarze wypunktowali rywali, aplikując im bagaż aż 7 bramek.
#SPORT
0
Tablica dla profesora (galeria)
Od czwartku w Kamiennej Górze gości delegacja z USA. To potomkowie właścicieli dawnych zakładów tkackich, ale też najbliższa rodzina słynnego kamiennogórzanina, Viktora Hamburgera. W sobotę w Powiatowym Centrum Edukacji odbyła się uroczystość odsłonięcia tablicy na cześć naukowca.
#AKTUALNOŚCI
0

Komentarze

CzadrówGol
2017-10-10 16:38
Skrót z meczu dla Kibiców: https://www.youtube.com/watch?v=7R0azBguji0
Kibic
2017-10-08 22:00
Minuta ciszy - Dziękujemy.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama