Minimalna przegrana

Piłkarze Czarnych Przedwojów dobrze spisywali się w ostatnich pojedynkach ligowych. Niestety w ostatnią niedzielę ulegli po wyrównanej walce 2:3 (1:2) Halniakowi Miłków.

Ekipa z Przedwojowa w spotkaniu z Halniakiem pokazała się z dobrej strony. Pierwsi na prowadzenie wszyli gospodarze, dla których inauguracyjne trafienie zanotował Wiśniewski w 13. minucie pojedynku. Zespół Czarnych wyrównał za sprawą Gądka (na zdjęciu przy piłce). Niestety w doliczonym czasie gry Halniak objął ponownie prowadzenie. Na listę strzelców wpisał się doświadczony Hobgarski, który zaskoczył Marcina Stępkę oraz blok defensywny Czarnych.
Do 69. minuty drugiej połowy obie ekipy starały się o zmianę wyniku, lecz szczęście uśmiechnęło się do gospodarzy. Po zagraniu Roska do bramki Czarnych trafił po raz drugi Wiśniewski. Drużynę Czarnych stać było jeszcze tylko na jednego gola.
Po zespołowej akcji przy krótkim słupku przymierzył pomocnik Sondej.
Halniak: Malinowski - Wiśniewski, A. Szymczyk, K. Szymczyk, Rosek - Bińczyk, Ługowski, Jakubiak, Bukowski (53' Kosmalski) - Hobgarski, Sawicki (63' Stelmach).
Czarni: M. Stepko – Gucwa, Pietrzykowski, Gądek, Wasilewski - Jaszczur, Wójtowicz, Sondej, S. Stepko - Migacz, Kwaśniewski.

Repertuar filharmoniczny - czerwiec 2018 r.
Zapraszamy do zapoznania się z bieżącym repertuarem filharmonii w Wałbrzychu i Jeleniej Górze.
0
Kino za Rogiem w Kowarach - czerwiec 2018 r.
Zapraszamy do miesięcznego repertuaru kina w Kowarach. Seanse dla dzieci i dorosłych.
0
IV Cross Kamdżordżia
Jak co roku w ramach Dni Kamiennej Góry będzie też atrakcja dla biegaczy i rowerzystów, chodzi o Cross Kamdżordżia. Start w sobota 9 czerwca o godz. 15.00 przy Orliku nad zalewem. Zapisy w miejscu startu od godz. 13.00.