DO GÓRY
#reklama

Mini Volley zaprasza


     
    Udostępnij

Trwa wrześniowy nabór do Akademii Młodego Sportowca „Mini Volley". Trenerzy akademii zapraszają dzieci ze szkół podstawowych z klas I-VI na zajęcia piłki siatkowej.

Treningi odbywają się w sali gimnastycznej SP nr 2 w Kamiennej Górze. Najmłodsi siatkarze klas I-II trenują w poniedziałki i środy, z klas III-IV we wtorki i czwartki, natomiast z klas V-VI, również we wtorki i czwartki.
Więcej szczegółów można uzyskać pod nr. tel - 515-876-515.
Grzech

Czytaj również

#reklama
Trzy dni muzycznej uczty (galeria)
Od piątku do niedzieli odbywał się w Kamiennej Górze festiwal Musique d'elite. Była to dla mieszkańców miasta rzadka okazja posłuchania wykonywanej na żywo muzyki klasycznej. Skorzystało z niej wiele osób.
#KULTURA
0
Za szybki
Policjanci z referatu ruchu drogowego w Kamiennej Górze kontrolowali ruch w gminie Marciszów.
#AKTUALNOŚCI
0
Kmiecik trafił w 26 sekundzie! (galeria)
Dzisiaj piłkarze Piasta Bolków wypunktowali niczym rasowy bokser w Czadrowie miejscową Victorię, wygrywając spokojnie 6:2 (3:1). Bramkę w 26 sekundzie gry zdobył dla przyjezdnych Kmiecik.
#SPORT
1
MTB w Lubawce
Miłośnicy i kibice kolarstwa górskiego mogą dzisiaj (10 września) wybrać do Lubawki. Przed nami 23. edycja Międzynarodowych Otwartych Zawodów w Kolarstwie Górskim. Start pierwszych kolarzy przewidziany jest o godzinie 10:00 przy Skoczni Narciarskiej „Krucza Skała”. .
#SPORT
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama