Mecz niewykorzystanych okazji

W niedzielę w Marciszowie miejscowy Bóbr gościł w potyczce kontrolnej ligowego rywala – Kwarc Pisarzowice. Do przerwy skuteczniejsi byli goście, którzy prowadzili po golach Wowka i Łukasza Łukasika, natomiast w drugiej połowie rozmiary porażki zmniejszył 45-letni Dębski.

Pierwsza połowa toczyła się przy przewadze Kwarcu. Podopieczni Tomasza Łepskiego wykorzystali dwie okazje bramkowe do przerwy. Najpierw sposób na Pikusa znalazł Wowk w 20. minucie, następnie trafił jeszcze Łukasz Łukasik. Miejscowi mogli pokusić się też o bramki, ale najpierw Kosiorowski i Banasiewicza nie potrafili pokonać Migacza (na zdjęciu).
W drugiej części gry to Bóbr miał lekką przewagę, którą okrasił tylko golem Dębskiego na 1:2.
Bóbr: Pikus - Lewandowski, Marek Maćkowiak, Michał Maćkowiak, P. Malik - Legat, Szmajda, Banasiewicz, K. Malik - Gryga, Kosiorowski/ Dębski, Dąbrowski.
Kwarc: Migacz – M. Łukasik, Baranowski, D. Hadała, Rafał Zarzycki – Wowk, Glinkiewicz, K. Hadała, Łepski – Czernecki, Ł. Łukasik/Ciszek, Dawid Zarzycki, Leśniak, Gwoździewicz, K. Zarzycki, Siwiński, Kwiatkowski, Potoniec.

Amfibolit wycofał drużynę
W ubiegłym tygodniu działacze Amfibolitu Leszczyniec wycofali drużynę (na zdjęciu) z rozgrywek jeleniogórskiej klasy A.
0
Potrzeba porozumienia
Czy wałbrzyskie autobusy miejskie powinny przyjeżdżać do Kamiennej Góry? W mieście od dawna mówi się o komunikacji miejskiej. Od wielu lat jest to jednak tylko temat dywagacji, a nie konkretnych działań.
2
Zieleń i barierki
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podnosi standard swojej trasy w powiecie kamiennogórskim.
0
Być jak Cichociemni
Kamiennogórska trasa podziemna Arado zaprasza na nocne zwiedzanie. W sobotę 11 sierpnia zwiedzający zobaczą atrakcję po zmroku. Dodatkowym elementem programu jest aranżacja na historyczne wydarzenia z czasów II wojny światowej.