DO GÓRY
#reklama

Maziakowska zmieniła klub


     
    Udostępnij

Bardzo udany ostatni sezon 2016/2017 w juniorkach Impelu Wrocław miała kamiennogórzanka Anna Maziakowska (na zdjęciu). Nasza siatkarka od nowego sezonu będzie grała wraz z inną zawodniczką z Kamiennej Góry – Aleksandrą Druciak w II-ligowym MKS-ie Świdnica.

Największym sukcesem Anny Maziakowskiej w ostatnim sezonie było zdobycie w czerwcu wraz z drużyną - Mistrzostwa Polski w siatkówce szkół ponadgimnazjalnych - wcześniej uzyskanie 5. miejsca w Mistrzostwach Polski juniorek oraz wywalczenie takiej samej pozycji przez Impel w rozgrywkach Młodej Ligi Kobiet.

Foto: Krzysztof Ziółkowski
Więcej szczegółów w jutrzejszym papierowym wydaniu RTI
Grzech

Czytaj również

#reklama
Pozostało tylko 150 miejsc
Już niecałe 40 dni pozostał do 18. Toyota Półmaratonu Wałbrzych. W tej chwili organizatorom pozostało jedynie 150 numerów do pełnej puli – limitu 3000. Biegacze z naszego regionu mogą się jeszcze zapisać do biegu na 10,5 lub półmaratonu. Wszyscy, którzy dobiegną 20 sierpnia (niedziela) do mety wezmą udział w losowaniu toyoty aygo. Start nastąpi o godzinie 11:00.
#SPORT
0
Parkowanie wciąż na zakazie
Dobiegają końca prace na ul. Skłodowskiej w Kamiennej Górze. Wciąż jednak w wyznaczonych godzinach obowiązuje przy niej zakaz parkowania!
#AKTUALNOŚCI
3
Tkackie i kupieckie detale (galeria)
Na odnowionej elewacji kamiennogórskiego Centrum Kultury można podziwiać ciekawe rzeźbiarskie dekoracje, nawiązujące do tradycji miasta oraz mitologii.
#RÓŻNE
0
Czytanie pod chmurką (galeria)
Miejska Biblioteka Publiczna w Kamiennej Górze zaprosiła najmłodszych czytelników na wakacyjną akcję.
#AKTUALNOŚCI
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama