DO GÓRY

Lider skuteczny w drugiej połowie (galeria)


     
    Udostępnij

Juniorzy kamiennogórskiej Olimpii w ostatnim pojedynku klasy okręgowej pokonali 3:0 rówieśników z Nysy Zgorzelec. Łupem bramkowym podzielili się Bijak (na zdjęciu przy piłce) i Wilczak.

Do przerwy mecz był wyrównany, ale obaj bramkarze Barszczewski i Marcinkowski zachowali czyste konto.
Druga część gry należała do gospodarzy, którzy zagrali bardzo konsekwentnie. W 55. minucie Marcinkowski w swoim polu karnym powalił szarżującego Greniuka i arbiter wskazał na wapno. Celnie z jedenastki przymierzył Bijak. Goście nastawili się na kontry, ale zostali 2-krotnie skarceni przez kamiennogórzan. Na 2:0 wynik podniósł Wilczak po świetnej akcji Greniuka. Ten sam piłkarz zakończył strzelanie goli na 3:0. Przyjezdni mieli jeszcze tylko 1 okazję bramkową, której nie wykorzystali.
Piłkarze Adama Blicharskiego przerwę zimową spędzą na fotelu lidera.
Olimpia: Barszczewski – Bieniek, Wastag, Sobolewski, Obidowski – Bijak, Idek (55’ Pączek), Kumorek, Tobiasz – Greniuk, Wilczak.
Nysa: Marcinkowski – Sieczko, Tran Thanh, Żelazko, Jaśkiewicz – Zaprawa, Łupkowski, Kosturski, Dąbrowski - Piwowar, Cepowski.


Grzech

Czytaj również

#reklama
Kamiennogórski ślad
W środę 15 listopada obchodzimy 155. lecie urodzin noblisty Gerharta Hauptmanna. Pisarz urodził się w Szczawnie-Zdroju, a dorosłe życie spędził w Jagniątkowie w Jeleniej Górze. Jest w biografii jego rodziny jednak również kamiennogórski akcent.
#RÓŻNE
0
3 za 3
Warto w czwartek 9 listopada wybrać się do Wałbrzycha. Tamtejsza atrakcja – Stara Kopalnia, czyli centrum nauki i sztuki zorganizowane w dawnej kopalni Julia – obchodzi 3. urodziny.
#KULTURA
0
Zapowiedź jeleniogórskiej klasy B
Dzisiaj na 6 boiskach zostanie rozegrana kolejna runda jeleniogórskiej klasy B, grupy I. Lider Pub Gol zagra Karpnikach z miejscowym Potokiem, a wicelider Bóbr Marciszów gościć będzie Orły z Lipienica.
#SPORT
1
Zmiany w pociągach
Od przyszłego roku dużo zmieni się w kursowaniu szynobusów przez Kamienną Górę i Lubawkę.
#AKTUALNOŚCI
2

Komentarze

Expert.
2017-11-05 21:24
Obecny zespół naszych juniorów to naprawdę świetnie grający chłopcy. Praca trenera Adama Blicharskiego przynosi wymierne efekty. Trener sam w nieodległej przeszłości był znakomitym piłkarzem, więc wie, jak przekazać swoje umiejętności naszej młodzieży.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama