Lider dalej na fali

Piłkarze lidera z Husarii Grzędy pokazali się z dobrej strony w Janowicach Wielkich, punktując spokojnie 3:1 beniaminka z Jeleniej Góry – Victorię.

Już po pierwszych 45 minutach zespół z Grząd prowadził 2:0. Autorami obu goli był Werstler. Snajper Husarii trafił w 26. i 43. minucie.
Grający w roli gospodarzy zawodnicy Victorii zmniejszyli za sprawą Gluzy rozmiary porażki na 2:1 w 67. minucie. Przyjezdni kontrolowali jednak mecz i dobili beniaminka w 73. minucie. Celnym strzałem na 3:1 popisał się Kulig.
Victoria: Śmiech - Gajewski (78’ Sługocki), Perkowski (80’ Szabat), Okowiński, Babul – Becker, Gluza (68’ Śnieżek), Guresz,– Szewczyk, Sala (46’ Nicpoń), Paradowski.
Husaria: Ogar – Pojasek (78’ Janor), Chyliński, Bieniek, Cisek – Rudzki, Głąb (65’ Wodziak), Jędrzejczyk (46’ Wyrostek), Kulig – Malinka (87’ Drop), Werstler.

Jak? Gdzie? Kiedy? (weekend 5-7 października)
Masz dużo wolnego czasu? Zobacz, jakie atrakcje czekają na ciebie w najbliższych dniach.