DO GÓRY
#reklama

Lewandowski z kompletem punktów (galeria)


     
    Udostępnij

W czwartek, 29 listopada w Gminnym Zespole Szkolno-Przedszkolny w Czarnym Borze rozegrano II Warcabowy Turniej Mikołajkowy. Padł rekord frekwencji, ponieważ wystartowało w nim 86 zawodniczek i zawodników. Komplet „oczek” zdobył w klasach 4-5 - Dawid Lewandowski.

Turniej został rozegrany w trzech grupach wiekowych. W pierwszej rywalizowali najstarsi uczniowie z gimnazjum i klas 8, w drugiej grali zawodnicy z klas 7 i 6, natomiast w ostatniej swoje niemałe umiejętności pokazali 4-i 5-klasiści.
W najstarszej grupie wiekowej bezkonkurencyjny był Maksymilian Świt, który zgromadził 12 „oczek” z 14. Srebrny medal przypadł w udziale Grzegorzowi Adamkiewiczowi (11), natomiast na najniższym stopniu podium stanął Michał Ostrowski (11 pkt). Najlepsza wśród dziewcząt była – piąta w open – Julia Kozań (9 pkt).
Kategorię klas 7 i 6 wygrał Adam Michalak (12 „oczek). Na podium znaleźli się ponadto – Emilia Nawrocka (12) oraz Karol Karpowicz (10). Trzeci w gronie chłopców był Michał Potrzuski (10; 4. w open).
Trzydziestu dziewięciu zawodników wystartowało w najmłodszej kategorii wiekowej. Na podium znaleźli się: Dawid Lewandowski, Dawid Żółtak (12) i Tymoteusz Świt (12). Najlepsza w kategorii dziewcząt okazała się Julia Obuchowska (10; 6. w open).
Organizatorzy turnieju bardzo dziękują Radzie Nadzorczej Banku Spółdzielczego w Kamiennej Górze za zasponsorowanie nagród.


Grzech

Czytaj również

#reklama
Burmistrz bez maksa
Na dzisiejszej (czwartek 6 grudnia) sesji w Kamiennej Górze radni przegłosowali wynagrodzenie burmistrza. Janusz Chodasewicz zarobi najmniej spośród włodarzy w regionie – 8.970 zł brutto plus ewentualna wysługa lat, której na razie nie udało się ustalić.
#AKTUALNOŚCI
10
Napadali po zmroku
Kamiennogórscy kryminalni zatrzymali dwóch 14-latków, podejrzanych o serię rozbojów w mieście. Młodzi ludzie mieli napadać na starszych. Używając przemocy okradali ich z telefonów, dokumentów i pieniędzy. – Sprawa jest rozwojowa – mówi asp. szt. Grzegorz Szewczyk. – O dalszym losie zatrzymanych zdecyduje sąd rodzinny i nieletnich. Za rozbój grozi kara do 12 lat więzienia.
#AKTUALNOŚCI
0
Mikołajowi kibice
Jak co roku wielbiciele Górnika Wałbrzych organizują świąteczną akcję charytatywną „Biało-niebieski Mikołaj”.
#RÓŻNE
0
Nowy numer RTI już w kioskach!
W najnowszym RTI przeczytasz:
#AKTUALNOŚCI
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama