Lesk zawrócił Potok

Papierowym faworytem niedzielnej potyczki Lesku Sędzisław (na zdjęciu) i Potoku Karpniki byli gospodarze. Ekipa z Sędzisławia po niedzielnym zwycięstwie plasuje się na wysokim 4. miejscu w tabeli jeleniogórskiej klasy B. Do lidera Pub Gola Jelenia Góra traci 6 „oczek”.

Piłkarze Rafała Jawora cieszyli się z prowadzenia już w 4. minucie, kiedy sposób na Załupkę znalazł Kościelniak. Następnie w 25. minucie drugiego gola dla miejscowych dołożył Dulak.
W drugiej części gry swoje dziesięć minut Podkoniec spotkania miał Kielar. Napastnik Lesku zdobył w krótkim czasie dwa trafienia w 73 oraz 82. minucie pojedynku. W 77. minucie czerwoną kartkę ujrzał Kodzis z Potoku. Goście próbowali grać swoje akcje, jednak dobrze spisywał się blok defensywny Lesku oraz bramkarz Tarnowski.
Lesk: Tarnowski – Otocki, Niepsuj, A. Kaczmarek(66’ K. Kaczmarek), Gromala – Groń, Dulak, Kościelniak, Bartków – Główczyk, Kielar.
Potok: Załupka (30’ Guzowski) – Sławski, Skrobiszewski, Pikta, Kodzis – Hartwig, Gawlikowski, Białożył, Bednarz – Wawrzyniak (60’ Świercz), Nowakowski (75’ Seweryn).

Głosujemy na naszą bibliotekę!
Miejska Biblioteka Publiczna w Kamiennej Górze bierze udział w konkursie organizowanym przez producenta Kinder Mleczna Kanapka i wydawnictwo Znak. Do wygrania są m.in. warte 6.000 zł książki dla najmłodszych i młodzieży.
1
Ojciec kontra syn (galeria)
W niedzielę w Janiszowie spotkały się dwa zespoły - Sezal i Uran, które do tej poty nie zdobyły żadnego punktu w rozgrywkach jeleniogórskiej klasy B. Dodatkowym smaczkiem była potyczka ojca – Piotra Piętki z Uranu oraz jego syna Marcela z Sezalu II (na zdjęciu). Po 90. minutach gry ze zwycięstwa cieszył się młodszy piłkarz.
0
Nasi nagrodzeni
W sobotę 7 października w Niedżwiedzicach (pow. legnicki) odbyło się uroczyste przekazanie tytułu „Piękna wieś dolnośląska”.
0
Dwa razy Kamil Duda (galeria)
W sobotę, 7 października zawodnicy Czarnych Przedwojów podejmowali w potyczce jeleniogórskiej klasy A – Kwarc z Pisarzowic. Beniaminek pokazał pazur i wygrał 2:0 (1:0) po 2 trafieniach Kamila Dudy. Był to jeden z najsłabszych występów gospodarzy w ostatnich latach.