DO GÓRY
#reklama

Lepiej w sobotę (galeria)


     
    Udostępnij

Przed dwa dni – piątek (28 września) i sobotę (29 września) rozegrano w Czarnym Borze - Wojewódzkie Mistrzostwa Młodzików oraz Jubileuszowy XX Puchar Melafiru na nartorolkach.

Zawodnicy z naszego regionu wywalczyli kilka medali. Na podium stanęli - Weronika Leśniara, Wiktoria Przemyślak, Amelia Jęczmieniak (wychowanki Pod Stróżą Miszkowice), Paulina Wąsala, Mateusz Cabała, Hubert Matusik, Kacper Rutkowski, Mateusz Kaczanowski, Grzegorz Dereń (wychowanek Pod Stróżą Miszkowice) z Melafiru oraz Mateusz Janik (wychowanek Melafiru - na zdjęciu) z AZS-u Wrocław.

Grzech

Czytaj również

#reklama
Grzesiczak zaimponował formą (galeria)
Wczoraj w Sali Witrażowej kamiennogórskiego ratusza rozegrano powiatowe zawody LZS w warcabach 100-polowych. Wśród 31 zawodników triumfował najstarszy wstawce - ponad 85-letni Jan Grzesiczak (na zdjęciu z lewej) z Lipienicy.
#SPORT
0
Słabszy sezon
W weekend miesiąc temu stacje w Kamiennej Górze, Lubawce oraz w Mieroszowie czy Unisławiu Śląskim pożegnały sezonowe transgraniczne połączenia Kolei Dolnośląskich. Przyszedł czas na podsumowania. Te nie wypadają najlepiej dla linii na terenie powiatu kamiennogórskiego.
#AKTUALNOŚCI
5
Kino za Rogiem w Krzeszowie - październik 2018 r.
Repertuar Kina za Rogiem przy Centrum Biblioteczno-Kulturalnym Gminy Kamienna Góra.
#KULTURA
0
Coś tu śmierdzi
Podczas ostatniego zebrania wiejskiego w Czarnym Borze mieszkańcy dopytywali wójta o uciążliwy smród, który unosi się nad wsią od kilku tygodni.
#AKTUALNOŚCI
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama