Ładne gole Tura (galeria)

Piłkarze Płomyka Borówno w pojedynku jeleniogórskiej klasy B – gościli Pogoń II Dobków. Miejscowi wygrali w miarę łatwo 6:2 (3:0).

Od pierwszego gwizdka sędziego do śmiałych ataków ruszyli miejscowi. Największe zagrożenie było ze strony szybkiego Rudzkiego i Tura. Przyjezdni natomiast nastawili się na grę z kontry, ale niewiele z niej wynikało.
Worek z golami rozwiązał Rudzki w 15. minucie. Pięć minut później kapitalnym „szczupakiem” opisał się Tur i było 2:0. W następnej zespołowej akcji pomocnik Płomyka (na zdjęciu) huknął nie do obrony zza pola karnego. W ekipie gości strzałów próbowali Redlin i Gajek.
Pięć minut po wznowieniu gry Gajek uzyskał pierwszą bramkę dla gości. Po kolejnym kwadransie golkipera Pogoni pokonał, grający trener Borówna - Resel. Przyjezdni odpowiedzieli trafieniem Czarnieckiego. Gospodarze w ostatnich 10. minutach dołożyli jeszcze dwa gole. Ich autorem był Rudzki.
Płomyk: Bronowski – Chwaliński (46; Resel), Gnosowski (80’ Krawiecki), Idzik, Krzystek – Góra, Skiba, Skomorokiewicz (69’ Kamiński), Sowa – Tur, Rudzki.
Pogoń: Ochab –Grzeszykowski, Redlin, Cieśla, Marzec (13’ Kurowski) – Piotrowski (71’Szwaja), Czarniecki, Romejko, Madejczyk – Piszczór, Gajek (69’ Cieśla).

Czy potrzebna jest zmiana czasu z letniego na zimowy?
#ankieta

Bezpiecznie z Mrówką
W Kamiennej Górze została przeprowadzona akcja pod hasłem „Bezpieczna droga do szkoły”.
0
Wsparcie dla kamiennogórskich klubów
Wyjątkową formułę miało posiedzenie Gminnej Rady Sportu, które odbyło się w kamiennogórskim ratuszu w poniedziałek 18 września. W spotkaniu przedstawicieli klubów sportowych działających w mieście uczestniczyli szczególni goście - Iwona Krawczyk - wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego, Andrzej Padewski - prezes Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej (wiceprezes PZPN) oraz Remigiusz Jezierski - koordynator Klubu Biznesu Olympic.