Kwarc zaszalał do przerwy

W zaległym spotkaniu 18. kolejki piłkarze Tomasza Łepskiego zaskoczyli pozytywnie swoich kibiców, wygrywając 4:0 w Jeleniej Górze z miejscowym Pub Golem. Do notesu trenera wpisali się: Leśniak, Zarzycki, Wowk oraz Glinkiewicz.

Kapitalnie w pierwszą połowę weszli zawodnicy z Pisarzowic, którzy zupełnie rozbili w pierwszych 45 minutach gospodarzy. Bramki jak z rogu obfitości zdobyli kolejno: Leśniak (8. minuta - na zdjęciu z lewej), Rafał Zarzycki (18), Wowk (36) i Glinkiewicz (42).
W drugiej połowie goście szanowali dogodny rezultat potyczki, a miejscowi próbowali głównie strzałów z dystansu, ale na posterunku był zawsze Łukasz Łukasik. Najlepszym zawodnikiem gospodarzy był bez wątpienia doświadczony Kazimierz Hamowski (były zawodnik Lotnika Jeżów Sudecki), przy którym sporo nabiegał się Baranowski.
Pub Gol: Sender – Gawroński, Madej, Świder, Głowik – Pawlikowski (60’ Doruch), P. Hamowski, K. Hamowski, Walczak – Kuruła, Herman.
Kwarc: Ł. Łukasik – M. Łukasik, D. Zarzycki, R. Zarzycki, Glinkiewicz (80’ Potoniec), – Łepski (85’ Krzyżak), Baranowski, Ciszek (60’ Duda), Wowk (70’ Sobieski) – Siwiński, Leśniak (90’ Kwiatkowski).

Wyjątkowy radny
Ta nietuzinkowa postać przez prawie pół wieku była zawiązana z naszym miastem.
0
Jarmark świąteczny
W sobotę 1 grudnia w Lubawce odbędzie się 4. Jarmark Bożonarodzeniowy.
0
Na sport, kulturę i edukację
Z roku na rok chętniej wspieramy organizacje pozarządowe.
1
Wygrali tylko seta
W ostatnią niedzielę młodziki Sudetów Kamienna Góra grali turniej ligowy z Ikarem Legnica i Dwójką Milicz. Podopieczni Tomasza Wyszomirskiego przegrali pierwszy mecz z Ikarem w Legnicy 1:2, a drugi 0:2.