DO GÓRY

Krzywonos czternasty


     
    Udostępnij

W ostatnią sobotę ruszył z centrum Trutnova 5. Krakonosuv Cyklomaraton na dwóch dystansach 149 i 102 km. Na tym krótszym - 14. był Marcin Krzywonos z Ostrego Koła Lubawka.

Cykliści z Trutnova udali się w kierunku Bernartic, Kralovca, Lubawki, Szarocina, Szczepanowa, Przełęczy Okraj i wrócili do Trutnova.
Zespół Ostrego Koła Lubawka może poszczycić się sukcesami. Marcin Krzywonos (2:39:09) zajął 14. miejsce w open. Ten dystans ukończyło 301 kolarzy. Mieszkaniec Lubawki był najlepszym wśród polskich kolarzy. Lepsza tylko o dwa miejsca okazała się mulimedalista – Maja Włoszczowska (2:38:43) z Kross Racing Team. Zawody wygrał Czech – Pavel Bittner (2:34:51) z Mapei Merida Kankovsky.
Pozostali koledzy klubowi Marcina Krzywonosa - Alfred Przemieniecki (3:00:35), Dominik Bukowski (3:11:33), Maciej Harasym (3:14:48), Tomasz Kisiel (3:22:40) i Marcin Furtak (3:26:20) sklasyfikowani zostali odpowiednio na 92., 146., 162., 191. i 203. miejscu.
Te rezultaty dały ekipie Ostrego Koła Lubawka (na zdjęciu) 9. miejsce drużynowo na 21 zarejestrowanych teamów. Zwyciężyli Jezdci Nakopalypsy.
Na dłuższym dystansie triumfował Jonas Vojtech (4:02:49) z Lawi Stars-Giant.

Foto: Dominik Bukowski

Grzech

Czytaj również

#reklama
Bez sekretarza
Nie przyniósł skutku kolejny konkurs na sekretarza miasta Lubawka. Zgłosił się jeden kandydat, ale nie spełnił wymogów formalnych.
#AKTUALNOŚCI
0
Nowy pojazd strażaków
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kamiennej Górze pozyskała specjalny samochód pożarniczy.
#AKTUALNOŚCI
1
Bez prądu (25-27 czerwca)
Zobacz, gdzie w nadchodzących dniach nie będzie prądu.
#RÓŻNE
0
Jubileuszowy jarmark (aktualizacja)
W ostatnią sobotę czerwca na kamiennogórskim rynku odbędzie się już 200. edycja Jarmarku Staroci i Rękodzieła. Z tej okazji organizator przedsięwzięcia, regionalista Józef Chęć, zaprasza na wydarzenia towarzyszące cyklicznej imprezie. Aktualizacja: z przyczyn organizacyjnych jubileuszowy jarmark został przesunięty na 28 lipca.
#RÓŻNE
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama