DO GÓRY
#reklama

Kraszewski z hattrickiem


     
    Udostępnij

W ostatnią sobotę w Kamiennej Górze doszło do potyczki sparingowej dwóch Olimpii – kamiennogórskiej i kowarskiej. Drużyna gości ma zupełnie inny skład niż w IV lidze, natomiast gospodarze rozegrali dobry mecz.

Pierwsze dwa kwadranse to było wzajemne badanie sił. O wyniku pierwszej odsłony przesądziła sama końcówka. Dwa gole strzelił Łukasz Kraszewski w 40. i 43. minucie pojedynku. Rywali dobił tuż przed gwizdkiem na przerwę Domin.
W drugiej części gry obraz gry się nie zmienił. Dalej stroną dominującą byli gospodarze, którzy mieli jeszcze kilka dogodnych sytuacji, ale wykorzystali tylko jedną. Trzeciego gola swojego gola zdobył Łukasz Kraszewski w 82. minucie meczu. Chwilę wcześniej honor 4-ligowca uratował Ulicki, trafiając do naszej bramki w 80. minucie.

Kamienna Góra: Cisowski – Zasada, Topolski, Młodziński, P. Kraszewski – Kwaśniewski, Kumorek, Ł. Kraszewski, Domin – Sochacki, Buda/Barszczewski, Guzik, Bijak, Filip, P. Powiertowski, Duda.
Kowary: Gąszczyk – Szeliga, Blaut, Kowalczyk, Miguel - Kloczkowski, Szujewski, Golawka, Leśniak, Hobgarski - Imiołek, Krzysztoń, Ulicki.
Foto: Bogdan Adamus
Grzech

Czytaj również

#reklama
Płacowa niewiadoma
Nadal nie jest jasne, ile pieniędzy za pracę w lipcu otrzyma burmistrz Krzysztof Świątek. To efekt zbojkotowania przez radnych w czerwcu uchwały regulującej jego płace. Rajcy nie posłuchali rozporządzenia Rady Ministrów.
#AKTUALNOŚCI
3
Pionier nowej nauki
Nauczyciel z Kamiennej Góry 130 lat temu opublikował dzieło, które jest cytowane po dziś. Jako pierwszy przyjrzał się naukowo... nazwom miejscowości. Był w tej dziedzinie pionierem, gdyż poważnie rozpatrywana onomastyka, bo tak się dziś nazywa tę gałąź językoznawstwa, rozwijała się dopiero po śmierci geografa z Landeshut.
#RÓŻNE
0
Jubileuszowy jarmark (galeria)
W sobotę 28 lipca na kamiennogórskim rynku odbyła się 201. edycja Jarmarku Staroci i Rękodzieła.
#AKTUALNOŚCI
0
Pamięci powstańców
W środę 1 sierpnia odbędzie się po raz kolejny kamiennogórska uroczystość związana z ogólnopolskimi obchodami Narodowego Dnia Pamięci Powstania Warszawskiego. O godzinie 17.00 na pamiątkę „godziny W” zawyją syreny w ramach ćwiczeń systemu ostrzegania ludności cywilnej.
#RÓŻNE
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama