DO GÓRY
#reklama

Kowarzanie nie pojechali na mecz


     
    Udostępnij

Piłkarze kowarskiej Olimpii (na zdjęciu, zielone stroje) nie pojechali dzisiaj (14 czerwca)na ligowy mecz do Pawłowic Śląskich, aby rozegrać ostatni wyjazdowy pojedynek.

Pierwszy raz zespół Olimpii nie pojechał do Bielska-Białej, teraz drugi do Pawłowic. Jako powód podano kłopoty kadrowe. Nie od dzisiaj wiadomo, że po odejściu Tomasza Dudziaka sytuacja finansowa zrobiła się katastroficzna. Odeszli doświadczenie piłkarze, niektórzy udali się już na urlopy. Można zadać sobie pyta nieco dalej będzie Olimpią? Czy wystartują kowarzanie w IV lidze? Zapewne te znaki zapytania zostaną wyjaśnione przez najbliższe dwa wakacyjne miesiące.
Grzech

Czytaj również

#reklama
Zmiany w parafii
Biskup legnicki Zbigniew Kiernikowski zatwierdził tegoroczny dekret o zmianach duchowieństwa w parafiach diecezji.
#RÓŻNE
1
ZUS radzi: potrzebujesz opiekunki do dziecka? zatrudnij nianię
Jeśli masz małe dziecko i potrzebujesz opiekunki, możesz ją zatrudnić bez zakładania własnej firmy. Wystarczy skorzystać z możliwości, jaką daje podpisanie z nianią umowy aktywizacyjnej. W tym przypadku zatrudniającym może być osoba fizyczna, a więc rodzic. Umowy aktywizacyjne znane są na rynku od 2011 roku. Dzięki nim zatrudniający, czyli rodzic nie musi płacić składek na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne za nianie, gdyż te są finansowane z budżetu państwa. To jest przyczyna popularności tego sposobu zatrudniania niani. Nie zawsze i nie z każdym jednak taką umowę można podpisać.
#RÓŻNE
0
Wójt postawił na swoim
Wszystkie OSP z gminy Czarny Bór podpisały umowy na dotacje.
#AKTUALNOŚCI
0
Muzyka na rynku
Partnerska, polsko-czeska impreza, zawita na kamiennogórskim pl. Wolności.
#KULTURA
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama