Kontuzja Haponiuka (galeria)

W sobotę do południa młodziki Olimpii podejmowali rówieśników z Lwówka Śląskiego. Gospodarze byli w tym spotkaniu zdecydowanie lepszym i skuteczniejszym zespołem, wygrywając 3:0 (1:0). Niestety kapitan Olimpii – Dawid Haponiuk doznał kontuzji kolana.

Gospodarze od pierwszego gwizdka sędziego dyktowali warunki gry i zepchnęli przeciwników na ich połowę. W 28. minucie kamiennogórzanie wyszli na prowadzenie po efektownym golu Haponiuka. Rywale dwa razy zagrozili bramce Morańskiego po strzałach Hutnika i Samoraja.
Bramkarz gości skapitulował w drugiej części gry dwukrotnie po celnych strzałach Haponiuka w 35. i Schabińskiego w 39. minucie. Niestety na 10. minut przed zakończeniem kapitan kamiennogórzan – Haponiuk upadł z grymasem bólu na murawę.
Olimpia: Morański – Padoł, Baran, Chlipała, Kisiel – Wasik, Schabiński, Buława, Haponiuk/Czyż, Gomółka, Rusiecki.
Czarni: Szatan - Bagiński, Witkowski, Huzarewicz, Samoraj – Delus, Przybyłko, Karpowicz, Hutnik/Suski, Wasilewski, Drusewicz.

Czy wakacje w regionie uważasz za udane?
#ankieta

8. edycja Festiwalu Filmowego Hommage à Kieślowski
W Sokołowsku w dniach 14-16 września odbędzie się ważna impreza kulturalna.
0
Kulturalny rozkład jazdy RTI – wrzesień 2018 r.
Repertuary jednostek kultury w regionie. Teatry, filharmonie i kina. Jelenia Góra, Bolków, Wałbrzych, Kowary, Krzeszów, Sokołowsko.
0
Zapowiedź jeleniogórskiej klasy A
W niedzielę zostanie rozegrana 3. kolejka jeleniogórskiej klasy A, grupy I. Prowadzący w tabeli piłkarze Czarnych Strzyżowiec zagrają na własnym boisku z niżej notowanym Orłem Mysłakowice (5. lokata).
0
Tylko dwie sztafety (galeria) - Pod patronatem RTI
Dzisiaj pod skocznią w Lubawce zainaugurowano 24. edycję dwudniowych Międzynarodowych Otwartych Zawodów w Kolarstwie Górskim. Niestety na starcie stanęły tylko 2 sztafety dzieci do lat 12.