DO GÓRY
#reklama

Kondratowicz w pierwszej dziesiątce


     
    Udostępnij

W ostatni dzień weekendu odbył się VII Legnica Półmaraton - XXXI Bieg Lwa Legnickiego. Pierwszy na linii mety pojawił się 35-letni Adam Putyra. Wysoką 9. lokatę zajął Łukasz Kondratowicz (na zdjęciu) z Kamiennej Góry.

Start i meta biegu były usytuowane na bieżni lekkoatletycznej w Parku Miejskim w Legnicy. Najszybciej na mecie pojawił się Adam Putyra (1:11:42; 1. w M-30) z Kfc Runner. Dziewiąty był Łukasz Kondratowicz (1:19:31; 4. w M-30) z Faurecii Wałbrzych. Najszybciej dystans ponad 21 km pokonała w gronie pań - 20. na mecie – Anna Ficner (1:26:28) z Olaws Złotoryja MKS Siechnice. Dobrze spisał się urodzony w Kamiennej Górze – Andrzej Rydz (1:28:01; 2. w M-50) z TKKF Jawor, który wywalczył 24. miejsce w open. Minimalnie szybszy był w tej kategorii wiekowej - Roman Kamiński (1:25:33; 16. w open). Mieszkaniec Marciszowa – Tadeusz Sitek (1:28:23) sklasyfikowany został na 25. pozycji, a na 2. wśród 60-latków. Osiem „oczek” wyżej przybiegł najlepszy w tej kategorii wiekowej – Janusz Ferenc (1:25:34) z UKS Ludwikowice.

Grzech

Czytaj również

#reklama
Zalew do pływania?
Jeszcze nie teraz. Ale za dwa – trzy lata. Takie deklaracje padły z ust przedstawicieli firmy, która na zamówienie urzędu miasta w Kamiennej Górze zajmuje się rekultywacją zbiornika. Założenie to tyczy się jakości samej wody. Do tego zarządca obiektu musi jeszcze dopilnować wszystkich innych wymogów.
#AKTUALNOŚCI
10
Kto strzelał w Lubawce?
– Te pociski mogły kogoś zabić – mówi Krzysztof Borkowski, mieszkaniec Lubawki. Pod koniec września usłyszał strzały, które ktoś oddał ze skraju lasu w kierunku zabudowań i uczęszczanej drogi. Najpewniej byli to kłusownicy, którzy zaczaili się na sarny w trawie. Mężczyzna twierdzi, że policja zbagatelizowała sprawę. Po naszej interwencji wyjaśnienie obiecał związek łowiecki, na terenie którego doszło do incydentu.
#AKTUALNOŚCI
1
Nowy numer RTI już w kioskach!
W najnowszym RTI przeczytasz:
#RÓŻNE
0
Musiał show
Piłkarze Orła Lubawka (na zdjęciu) nie zwalniają tempa, biorąc kolejną przeszkodę w lidze. W niedzielę rozgromili na własnym stadionie Iskrę Witków Śląski, pokonując ją aż 7 bramkami. Do przerwy było 3:0. Pięć bramek zdobył snajper Musiał.
#SPORT
2

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama