DO GÓRY
#reklama

Kmiecik trafił w 26 sekundzie! (galeria)


     
    Udostępnij

Dzisiaj piłkarze Piasta Bolków wypunktowali niczym rasowy bokser w Czadrowie miejscową Victorię, wygrywając spokojnie 6:2 (3:1). Bramkę w 26 sekundzie gry zdobył dla przyjezdnych Kmiecik.

Kapitalną kontrę tuż po gwizdku wyprowadzili goście (26 sekunda), a Kmiecik nie zmarnował dogodnej okazji. W 12. minucie goście wykonywali rzut karny po faulu na Proroku. Jedenastkę wykorzystał Kmiecik. W 19. minucie było 3:0. Autorem gola z 20 metrów był Wrona. Gospodarze w 42. minucie wykonywali stały fragment gry – Urbanowicz wrzucił piłkę w pole karne gości – tam dopadł do niej Sochacki i ulokował ją w siatce Lewandowskiego.
Ekipa z Bolkowa pomiędzy 53 a 67minutądorzuciła bagaż trzech bramek. Ich autorami zostali Stępień, Szemberski i Kmiecik. W doliczonym czasie gry szczęście uśmiechnęło się do gospodarzy – podanie Sochackiego wykorzystał z premedytacją Morański (2:6).
Victoria: Czepielewicz – Urbanowicz, Sochacki, Cabała (70’ Kiełbasa), Pawlik (65’ Majerski) – Czoch, Morański, Orszulak, Bitniak – Stepko (70’ Korwin), Siwiński.
Piast: Lewandowski – Czyżycki, Błoński, Karbowiak, Szczepański – Prorok, Szymkowiak, Szemberski, Wrona – Stępień (68’ Kowalczyk), Kmiecik (77’ Jahołkowski).

Grzech

Czytaj również

#reklama
MTB w Lubawce
Miłośnicy i kibice kolarstwa górskiego mogą dzisiaj (10 września) wybrać do Lubawki. Przed nami 23. edycja Międzynarodowych Otwartych Zawodów w Kolarstwie Górskim. Start pierwszych kolarzy przewidziany jest o godzinie 10:00 przy Skoczni Narciarskiej „Krucza Skała”. .
#SPORT
0
Zapowiedź jeleniogórskiej klasy B
Kibice z powiatu mogą dzisiaj wybrać się na 5 boisk, aby oklaskiwać poczynania zawodników w jeleniogórskiej klasie B, grupie I. Faworytami większości pojedynków są goście.
#SPORT
0
Symboliczne mandaty
Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska zdecydował, że Przedsiębiorstwu Produkcyjno-Rolnemu Sady Dolne, które uprawia pola w Czadrowie, należą się mandaty. To pokłosie głośnej w całej Polsce sprawy smrodu i plagi much, która wybuchła po tym, jak rolny gigant zwiózł hałdy obornika w pobliżu wsi.
#AKTUALNOŚCI
0
Wichowski show (galeria)
Dzisiejszy mecz Olimpii Kamienna Góra i Włókniarza Mirsk w ramach dolnośląskiej IV ligi nie rzucił poziomem na kolana. Przyjezdni łatwo wypunktowali gospodarzy 4:0 (2:0). Wszystkie cztery bramki były dziełem grającego trenera gości – Jarosława Wichowskiego.
#SPORT
2

Komentarze

CzadrówGol
2017-09-12 10:34
Dla Kibiców skrót z meczu https://www.youtube.com/watch?v=mFwtzKB48EQ

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama