DO GÓRY
#reklama

Klęska Płomyka (galeria)


     
    Udostępnij

Piłkarze Skalnika Czarny Bór w ostatnią niedzielę rozbili w pył 7:0 (3:0) znacznie osłabioną ekipę Płomyka Borówno w pojedynku jeleniogórskiej klasy B. Ojcami sukcesu zostali najstarsi w ekipie miejscowych – Poręba (na zdjęciu, przy piłce), Pyrdoł i Duś.

Zawodnicy gości przyjechali do Czarnego Boru tylko w 11-osobowym składzie, natomiast Józef Borcoń miał do dyspozycji 18-osobową kadrę. Już w pierwszym kwadransie mogło być 2:0, jednak nieznacznie pomylili się Marek Marczak i Kois. W rewanżu Chyliński z rzutu wolnego postraszył Taćkowiaka. Worek z golami rozwiązał Poręba w 27. minucie. Osiem minut później Kois wykorzystał asystę Pyrdoła. Pod koniec połowy po uderzeniu Pyrdoła futbolówkę niefortunnie głową trącił Idzik i ta zatrzepotała w siatce Płomyka.
Po pięciu minutach drugiej części gry było już 5:0. Na listę strzelców wpisali się Kois oraz Poręba o kapitalnym rajdzie. Po tej bramce trochę śmielej zagrali rywale, ale blok defensywny Skalnika tworzył monolit. Piłkarze z Czarnego Boru jeszcze 2-krotnie ulokowali piłkę w siatce Bronowskiego po strzałach Mateusza Tobiasza w 60. i Bednarka w 85. minucie.
Skalnik: Taćkowiak – Pudełko, Matusik, Skoczeń, K. Tobiasz (80’ Radzikowski) – Marczak (70’ Bednarek), Poręba, M. Tobiasz (61’ D. Marczak), Duś (74’ Kiljan) – Pyrdoł (80’ Smoleń), Kois (65’ Czarnota).
Płomyk: Bronowski – Chwaliński, Sowa, Idzik, Krawiecki – Skomorokiewicz, Gnosowski, Urbański, Resel – Tur, Rudzki.

Grzech

Czytaj również

#reklama
Kamiennogórski ślad
W środę 15 listopada obchodzimy 155. lecie urodzin noblisty Gerharta Hauptmanna. Pisarz urodził się w Szczawnie-Zdroju, a dorosłe życie spędził w Jagniątkowie w Jeleniej Górze. Jest w biografii jego rodziny jednak również kamiennogórski akcent.
#RÓŻNE
0
Uwaga! Zablokowana droga
Około 30 minut temu (godz. 8.15, wtorek 7 listopada) doszło do wypadku na drodze pomiędzy Krzeszowem a Grzędami. Trasa jest zablokowana.
#AKTUALNOŚCI
0
Rozbój nad ranem
Kryminalni z Kamiennej Góry zatrzymali podejrzanych o rozbój mężczyzn. Obaj są już w areszcie śledczym.
#AKTUALNOŚCI
1
Obudź czujność!
W poprzednim sezonie grzewczym (1 września 2016 – 30 kwietnia 2017) roku w całym kraju odnotowano 4685 zdarzeń związanych z tlenkiem węgla, poszkodowane zostały 2903 osoby, a 61 poniosło śmierć. Przyczyny tragedii są z roku na rok te same: zaniedbanie, niewiedza, ignorancja przepisów, wadliwe instalacje odprowadzania spalin, brak właściwej wentylacji pomieszczeń.
#AKTUALNOŚCI
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama