Kapitalny lob Kiełbasy (galeria)

Podopieczni Adama Nowaka z Olimpii Kamienna Góra (na zdjęciu) pokonali 2:0 (1:0) w sobotę ekipę Czarnych Lwówek Śląski w pojedynku ligowym trampkarzy. Autorami bramek byli Kiełbasa i Gorczyca.

Miejscowi zaskoczyli gości już w 3. minucie, kiedy Kiełbasa popisał się efektownym lobem za „kołnierz” Rodzińskiego. Po chwili z narożnika pola karnego za lekki strzał oddał Ferenc. Trzy minuty później strzałów z dystansu próbowali Plata i Pietrzykowski. Pod naszą bramką blisko zmiany wyniku był Grodzki, ale Strudziński zatrzymał piłkę na raty.
Druga połowa była bardzo podobna. Lekką przewagę w posiadaniu piłki mieli gospodarze, jednak futbolówka tylko raz wylądowała w siatce gości. Decydujące trafienie zdobył Gorczyca w 55. minucie.
Olimpia: Strudziński – Pietrzykowski, Burghardt, Nowak, Ferenc – Gorczyca, Plata, Cygal, Pakiet – Kwiatkowski, Kiełbasa/Zieleń, Schabiński, Benhalim.
Czarni: Rodziński – Michalak, Kaczmarczyk, Kocot, Domański – Zatorski, Borowski, Ruszkiewicz, Dziuba – Łastowski, Grodzki/ Nostorowicz, Łoza, Zabiega, Rokoszny.

Czy wakacje w regionie uważasz za udane?
#ankieta

8. edycja Festiwalu Filmowego Hommage à Kieślowski
W Sokołowsku w dniach 14-16 września odbędzie się ważna impreza kulturalna.
0
Kontuzja Haponiuka (galeria)
W sobotę do południa młodziki Olimpii podejmowali rówieśników z Lwówka Śląskiego. Gospodarze byli w tym spotkaniu zdecydowanie lepszym i skuteczniejszym zespołem, wygrywając 3:0 (1:0). Niestety kapitan Olimpii – Dawid Haponiuk doznał kontuzji kolana.