DO GÓRY

Kapitalny lob Kiełbasy (galeria)


     
    Udostępnij

Podopieczni Adama Nowaka z Olimpii Kamienna Góra (na zdjęciu) pokonali 2:0 (1:0) w sobotę ekipę Czarnych Lwówek Śląski w pojedynku ligowym trampkarzy. Autorami bramek byli Kiełbasa i Gorczyca.

Miejscowi zaskoczyli gości już w 3. minucie, kiedy Kiełbasa popisał się efektownym lobem za „kołnierz” Rodzińskiego. Po chwili z narożnika pola karnego za lekki strzał oddał Ferenc. Trzy minuty później strzałów z dystansu próbowali Plata i Pietrzykowski. Pod naszą bramką blisko zmiany wyniku był Grodzki, ale Strudziński zatrzymał piłkę na raty.
Druga połowa była bardzo podobna. Lekką przewagę w posiadaniu piłki mieli gospodarze, jednak futbolówka tylko raz wylądowała w siatce gości. Decydujące trafienie zdobył Gorczyca w 55. minucie.
Olimpia: Strudziński – Pietrzykowski, Burghardt, Nowak, Ferenc – Gorczyca, Plata, Cygal, Pakiet – Kwiatkowski, Kiełbasa/Zieleń, Schabiński, Benhalim.
Czarni: Rodziński – Michalak, Kaczmarczyk, Kocot, Domański – Zatorski, Borowski, Ruszkiewicz, Dziuba – Łastowski, Grodzki/ Nostorowicz, Łoza, Zabiega, Rokoszny.
Grzech

Grzech

Czytaj również

#reklama
8. edycja Festiwalu Filmowego Hommage à Kieślowski
W Sokołowsku w dniach 14-16 września odbędzie się ważna impreza kulturalna.
#KULTURA
0
Kontuzja Haponiuka (galeria)
W sobotę do południa młodziki Olimpii podejmowali rówieśników z Lwówka Śląskiego. Gospodarze byli w tym spotkaniu zdecydowanie lepszym i skuteczniejszym zespołem, wygrywając 3:0 (1:0). Niestety kapitan Olimpii – Dawid Haponiuk doznał kontuzji kolana.
#SPORT
0
Kulturalny rozkład jazdy RTI – wrzesień 2018 r.
Repertuary jednostek kultury w regionie. Teatry, filharmonie i kina. Jelenia Góra, Bolków, Wałbrzych, Kowary, Krzeszów, Sokołowsko.
#KULTURA
0
Zapowiedź jeleniogórskiej klasy A
W niedzielę zostanie rozegrana 3. kolejka jeleniogórskiej klasy A, grupy I. Prowadzący w tabeli piłkarze Czarnych Strzyżowiec zagrają na własnym boisku z niżej notowanym Orłem Mysłakowice (5. lokata).
#SPORT
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama