DO GÓRY
#reklama

Kanonada kamiennogórzan (galeria)


     
    Udostępnij

Dzisiaj, 25 lutego piłkarze kamiennogórskiej Olimpii zagrali kolejny test mecz na sztucznej murawie w Wałbrzychu. Ich rywalem był niżej notowany, A-klasowy Włókniarz Chełmsko Śląskie. Podopieczni Łukasza Kraszewskiego zaaplikowali rywalom bagaż 10 bramek (2:0, 5:0, 3:0).

W niedzielę zawodnicy Olimpii nie mieli najmniejszych problemów z rozmontowaniem obrony Włókniarza. Pierwszy gol padł po strzale samobójczym Jastrzębskiego. Potem trafił Domin.
Po wznowieniu gry Wieczorkiewicz obił słupek. Następnie piłkarze Olimpii dołożyli 5 bramek. Na listę strzelców wpisali się: Cukier oraz 2-krotnie Buda i 2-krotnie Sochacki.
Trzecia tercja była najsłabsza w wykonaniu obu zespołów. Wyżej notowani kamiennogórzanie nie mieli litości dla Włókniarza, dorzucając jeszcze trzy trafienia. Na listę strzelców kolejno wpisali się: Domin, Bieńkowski i Przemek Powiertowski.
Olimpia: D. Powiertowski – Topolski, Kraszewski, J. Zasada, Duda – Hadała, Bieńkowski, Cukier, Domin - P. Powiertowski, Sochacki/Cisowski, Hołda, Buda, Łatka, Kwaśniewski, Filip, Młodziński, Rębacz.
Włókniarz: Stawarz – Lewandowski, Chrzanowski, Jała, Falkowski – Wójtów, G. Głowacki, Butkiewicz, Jastrzębski – Wieczorkiewicz, Borys/Wójcik.

Grzech

Czytaj również

#reklama
Co z dworem w Kochanowie?
Zabytkowe ruiny to często powracający temat. Takie mamy nieszczęście, że w regionie wiele historycznych obiektów jest w bardzo złym stanie. Dawniej służyły za mieszkania, dziś stoją puste i straszą. Nie inaczej jest z pałacykiem i oficyną w Kochanowie.
#AKTUALNOŚCI
0
Zaczipuj psa! Za darmo
– Zapraszamy właścicieli psów w Kamiennej Górze do organizowanej przez urząd miasta akcji związanej z elektronicznym znakowaniem naszych czworonożnych podopiecznych – zachęca Marcin Ryłko z ratusza.
#RÓŻNE
0
Sport wygrał z pogodą (galeria)
Dzisiaj, 24 lutego odbył się 17. Memoriał Staszka Bodzka. Imprezę z powodu małej ilości śniegu przeniesiono na Grzbiet Lasocki po czeskiej stronie. Pomimo sporych opadów śniegu - 84 zawodników w dobrej kondycji pokonało dystanse od 100 m do 9 km.
#SPORT
2
Koleje naprawiły
Mimo tego że są problemy z planowym wznowieniem sezonowych połączeń szynobusu przez Kamienną Górę (o czym pisaliśmy obszernie tydzień temu), koleje przygotowują dworzec na przyjęcie podróżnych. W zasadzie nie sam obiekt, a jego otoczenie.
#AKTUALNOŚCI
2

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama