Kamil Duda robi różnicę (galeria)

Wczoraj drużyna Kwarcu Pisarzowice po szybkim i emocjonującym pojedynku pokonała 3:1 (2:0) ekipę Halniaka Miłków. Dwie bramki dla gospodarzy zdobył Wowk, a trzecią dorzucił Duda. Honorową dla gości zdobył Bukowski.

Po kwadransie gry Kamil Duda urwał się obrońcom gości i wyłożył piłkę jak na tacy Wowkowi, a pomocnik gospodarzy dołożył tylko stopę. Chwilę później Kędzierski postraszył ze stałego fragmentu gry Migacza. W 26. minucie Kamil Duda pokazał plecy blokowi defensywnemu Halniaka i huknął celnie po długim rogu. Fiut tylko odprowadził futbolówkę wzrokiem.
Po wznowieniu gry gra była wyrównana. Najpierw czerwoną kartkę ujrzał Olszak w 49. Minucie, natomiast trzy minuty później taki sam los spotkał Kędzierskiego. W 70. minucie miejscowi podwyższyli rezultat na 3:0. Zespołową akcję wykończył Wowk. Rywale odpowiedzieli tylko honorowym trafieniem Bukowskiego w 89. minucie gry.
Kwarc: Migacz – Zbożeń, Zarzycki, Hadała, M Łukasik (88’ K. Łukasik)– Łepski (70’ Kwiatkowski), Glinkiewicz, Olszak, Wowk (85’ Frączkowski) – K. Duda (80’ Minicki), Ł. Łukasik (70’ Dudzik).
Halniak: Fiut – Kosek, Stelmach, Bukowski, Kędzierski – Jakubiak, Montero-Ortez, Jagieło, Ługowski – Lipiński, Tomaszewski (57’ Niciński).

Czy jesteś zadowolony z jakości powietrza w Twojej miejscowości?
#ankieta

Mini Volley zaprasza
Trwa wrześniowy nabór do Akademii Młodego Sportowca „Mini Volley". Trenerzy akademii zapraszają dzieci ze szkół podstawowych z klas I-VI na zajęcia piłki siatkowej.
0
Trzy dni muzycznej uczty (galeria)
Od piątku do niedzieli odbywał się w Kamiennej Górze festiwal Musique d'elite. Była to dla mieszkańców miasta rzadka okazja posłuchania wykonywanej na żywo muzyki klasycznej. Skorzystało z niej wiele osób.
0
Za szybki
Policjanci z referatu ruchu drogowego w Kamiennej Górze kontrolowali ruch w gminie Marciszów.
0
Kmiecik trafił w 26 sekundzie! (galeria)
Dzisiaj piłkarze Piasta Bolków wypunktowali niczym rasowy bokser w Czadrowie miejscową Victorię, wygrywając spokojnie 6:2 (3:1). Bramkę w 26 sekundzie gry zdobył dla przyjezdnych Kmiecik.