DO GÓRY
#reklama

Kamiennogórzanie w czołówce


     
    Udostępnij

W sobotę (4 sierpnia) w Mieroszowie odbyły się drugie zawody, które wchodzą do klasyfikacji Grand Prix Wałbrzyskiego Triatlonu. Trzecia finałowa edycja zostanie rozegrana 11 sierpnia w Starych Bogaczowicach. Bardzo dobrze radzą sobie w zawodach kamiennogórzanie - Dominika Niemiec i Andrzej Cukier.

W sobotę na basenie w czeskim Mezimesti rozpoczął się VI Międzynarodowy Triatlon. Pierwsza w gronie kobiet na mecie pojawiła się Dominika Niemiec (na zdjęciu, trzecia z lewej). Kamiennogórzanka pokazała plecy rywalkom w czasie 35:16. Druga była Czeszka Jolanta Beneśova (38:47). Brązowy krążek zawisł na szyi Agnieszki Wyszowskiej (43:42). Do mety dotarło 16 pań.
Zacięta była rywalizacja wśród panów. Wszystkim zawodników pogodził Michał Matusewicz (30:57; 1. w M-1) z Wałbrzycha. Na podium stanęli ponadto – Piotr Krusz (31:42; 1.w M-3) oraz kamiennogórzanin Andrzej Cukier (32:41). Wysokie 5. miejsce wywalczył brat zwyciężczyni - Marcin Niemiec (33:25), a 20. był Andrzej Kubielewicz (42:01; 3. w M-6 – obaj z Kamiennej Góry). Rywalizację na stadionie ukończyło 30 zawodników.Grzech

Czytaj również

#reklama
Na co do kina? (10-16 sierpnia)
Nasz poradnik kinomana.
#KULTURA
0
Arado za złotówkę
Kamiennogórzanie, którzy jeszcze nie mieli okazji zwiedzić największej trakcji turystycznej miasta, powinni przemyśleć sprawę wybrania się do Arado.
#RÓŻNE
7
Jak? Gdzie? Kiedy? (weekend 10-12 sierpnia)
Przed nami mnóstwo letnich atrakcji!
#KULTURA
0
Soboń i Górecki na podium w klasie
W ostatni weekend w Przasnyszu odbyła się największa impreza terenowa w Polsce - 38. Rajd Polskie Safari 2018. Kamiennogórzanin Ernest Górecki (na zdjęciu) jako pilot Jacka Sobonia, załoga TVN Turbo Japa Team wywalczyli najniższy stopień podium w klasie TH RMPST.
#SPORT
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama