DO GÓRY

Kamiennogórzanie kibicowali kadrze


     
    Udostępnij

Zaprzyjaźniona z naszym portalem rodzina (na zdjęciu) z Kamiennej Góry kibicowała 12 czerwca reprezentacji Polski w piłce nożnej w ostatnim przed MŚ test meczu z Litwą w Warszawie. Biało-czerwoni wygrali w miarę łatwo 4:0 (2:0).

Reprezentacja Polski w ostatnim pojedynku kontrolnym dała sobie radę z Litwą, wygrywając czterema bramkami. Dwie w pierwszej odsłonie zdobył Lewandowski, natomiast w drugiej odsłonie trafili jeszcze Kownacki oraz z rzutu karnego - Błaszczykowski.


Grzech

Czytaj również

#reklama
Czyński pogodził wszystkich
Wczoraj (13 czerwca) w auli szkolnej SP nr 1 w Kamiennej Górze odbył się turniej warcabów 100-polowych z okazji Dnia Dziecka. Swoje umiejętności zaprezentowało 38 zawodników z klas 1-6.
#SPORT
0
Badając „przedsionek kosmosu”
W Zespole Szkół Ogólnokształcących w Kamiennej Górze gościł absolwent tej szkoły i jeden z najsłynniejszych żyjących obecnie kamiennogórzan, prof. Sławomir Tułaczyk z Uniwersytetu Kalifornijskiego. Opowiadał uczniom o swoich badaniach na Antarktydzie, które mają kosmiczny kontekst. Nazwiskiem badacza nazwany jest lodowiec, a tylko w ostatnich dniach pojawia się też ono na łamach artykułów w „National Geographic” oraz „Nature”.
#AKTUALNOŚCI
0
Pytania o wieżę – atrakcja czy zdrowie?
Czy parcie na sukces ze strony urzędników jest ważniejsze od zdrowia mieszkańców?
#AKTUALNOŚCI
15
Zaginiony odnaleziony
W nocy z środy na czwartek mieszkańcy powiatu kamiennogórskiego otrzymali SMS-y o zaginionym mężczyźnie.
#AKTUALNOŚCI
1

Komentarze

Blanka
2018-06-16 08:12
I jakie to ma znaczenie?

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama