DO GÓRY
#reklama

Kamienna Góra bez rezerw


     
    Udostępnij

Mamy złą wiadomość dla kibiców z Kamiennej Góry, ponieważ wczoraj - 3 października oficjalnie z rozgrywek jeleniogórskiej klasie A wycofano rezerwy miejscowej Olimpii.

Zarząd Olimpii musi najpierw zapłacić karę za ostatni walkower z KS-em Łomnica, a następnie za wycofanie rezerw z ligowych zmagań. Zapewne jak wszyscy wiedzą w ostatnią sobotę nasza druga drużyna nie zebrały się na pojedynek w Łomnicy. Próbowano ratować się posiłkami z juniorów, ale na zbiórkę nie dotarli w większości ich starsi koledzy.
Grzech

Czytaj również

#reklama
Na co do kina? (6-12 października)
Zapraszamy do naszego cotygodniowego poradnika kinomana. Kina w: Jeleniej Górze, Wałbrzychu, Krzeszowie, Kowarach i Sokołowsku.
#KULTURA
0
Zabawa i pomoc
Miasto Kamienna Góra, Szkoła Podstawowa nr 2, Społeczne Gimnazjum Edukacji Europejskiej oraz kamiennogórskie kluby sportowe zapraszają na cykl imprez charytatywnych w nadchodzący weekend.
#RÓŻNE
0
Jak? Gdzie? Kiedy? (6-8 października)
Przed nami weekend pełen atrakcji!
#KULTURA
0
13 tysięcy artykułów
Zasób tekstów na naszej witrynie przekroczył 13 tysięcy!
#RÓŻNE
1

Komentarze

krzychu
2017-10-05 11:06
Rezerwy powinny grać w klasie B i powinni grać tam Ci zawodnicy którzy nie rozegrali w danej kolejce meczu w pierwszym składzie. A tu dochodziło do tego, że zawodnicy grali po 135 min w danym dniu by skład zebrać.
Tomek
2017-10-05 08:08
Śmiechu warte!!! Kiedyś skład drużyny przed meczem wyjazdowym był wybierany przed odjazdem. Niestety nie wszyscy którzy trenowali mogli pojechać na mecz z powodu braku miejsc w autibusie. Dla juniora pojechać z pierwszą drużyną to było największe wyróżnienie. Teraz młodzi robią łaskę... Schodzi to wszystko na psy!!! Pozdrawiam starą ekipę. Tomek.G.
Paweł
2017-10-04 17:25
Nic dziwnego na zdjęciu widać że nie są w formie.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama