DO GÓRY
#reklama

Jutro walka „Lokena”


     
    Udostępnij

Jutro, 14 października w Międzychodzie kolejną walkę zawodową w MMA stoczy Maciej "Loken" Kaliciński (na zdjęciu z lewej). Fighter z Contendera Kamienna Góra zmierzy się z zawodnikiem gospodarzy – Pawłem Brzezowskim. Jego rywal ma na koncie 5 wygranych pojedynków, w tym 3 przez poddanie i 2 przez nokaut oraz 2 porażki.

Natomiast podopieczny Pawła Oleksego z Contendera stoczy swój czwarty zawodowy pojedynek. Na razie nasz wojownik wszystkie walki wygrał. Pojedynek zostanie rozegrany na Gali sportów walki GSW8. Trzymajmy kciuki z Maćka!
Grzech
W najbliższym wydaniu RTI więcej o walce.

Czytaj również

#reklama
Przeprowadzka Nepomuka
Na ukończeniu są prace związane z renowacją i zmianą lokalizacji posągu św. Nepomucena w Czadrowie. Posąg świętego od lat niszczał w okolicach kurzej fermy. Już pisaliśmy na naszych łamach, że podjęte nieudolne próby jego renowacji przeraziły wielu historyków sztuki w regionie. Na szczęście dzięki Bramie Czadrowskiej obiekt trafił w ręce znawców. Teraz błyszczy jak nowy i będzie cieszył oczy mieszkańców i podróżnych.
#AKTUALNOŚCI
0
Leje się z sufitu
– Zostałam sama, mąż mi zmarł, a oni ciągle tylko przychodzą i oglądają – mówi ze łzami w oczach kamiennogórzanka. Mieszkanka ul. Słowiańskiej w sędziwym wieku zmaga się z warunkami lokalowymi. Mieszka na ostatnim piętrze starego budynku. Nad jej oknami biegnie gzyms z rynną. – Kiedy tylko pada deszcz, do pokoju leje mi się strumieniami woda! – mówi 84-letnia Maria Gębalska.
#AKTUALNOŚCI
0
100 działek mety!
Kryminalni z Kamiennej Góry złapali mężczyznę, który miał przy sobie... 100 porcji handlowych metamfetaminy. 31-latek usłyszał już zarzuty.
#AKTUALNOŚCI
3
Jak? Gdzie? Kiedy?
Masz dużo wolnego czasu? Zobacz, jakie atrakcje czekają na ciebie w najbliższych dniach.
#KULTURA
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama