DO GÓRY
#reklama

„Jedynka” najlepsza


     
    Udostępnij

Czwartego stycznia w sali gimnastycznej ZSO w Kamiennej Górze odbyły się zawody miejskie w piłce siatkowej dziewcząt szkół gimnazjalnych i 7 klas szkół podstawowych. Bez straty seta imprezę wygrały 7-klasistki ze SP nr 1 z Kamiennej Góry (na zdjęciu).

W zawodach wystartowały 4 drużyny: SP nr 1 (7 kl); SP nr 2 (7 kl); Społeczne Gimnazjum Edukacji Europejskiej oraz Gimnazjum nr 2 z Kamiennej Góry. Zawody prowadzono systemem ,, każdy z każdym".
Mistrzem miasta zostały podopieczne Zbigniewa Lemy z „jedynki”, które wygrała wszystkie 3 pojedynki bez straty seta. Najwięcej emocji było w pojedynku o złoty medal z GM nr 2. Ekipa z podstawówki wygrała w po wyrównanej walce 21:16, 21:17. Trzecią lokatę zdobyły siatkarki SGEE.
„Jedynka”: Idek, Auksztulewicz – Karska, Lema, Burska, Murawska/Druciak, Szymczak, Gajda, Tokarska.

Grzech

Czytaj również

#reklama
Orzeł rozpoczął przygotowania
We wtorek, 9 stycznia na kamiennogórskim Orliku nad zalewem po zimowej przerwie na pierwszym treningu pod okiem trenera Tomasza Meuszyńskiego spotkało się 13 piłkarzy Orła Lubawka. Celem na rundę wiosenną jest utrzymanie beniaminka w wałbrzyskiej klasie O.
#SPORT
0
ZSZiO awansował
W Auli Głównej Politechniki Warszawskiej 10 stycznia zostały ogłoszone wyniki XX jubileuszowego Ogólnopolskiego Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2018 miesięcznika „Perspektywy”. Na liście najlepszych szkół w województwie znajdziemy kamiennogórskie technikum. Niestety w tym roku z rankingu wypadło LO.
#RÓŻNE
0
Masz serduszko? Jedź do Książa!
Zamek Książ w Wałbrzychu zaprasza w niedzielę wszystkich, który swoim datkiem zasłużą na serduszko WOŚP. Atrakcja przygotowała specjalną promocję.
#RÓŻNE
0
Podróż do słonecznej Italii
Filharmonia Sudecka w Wałbrzychu zaprasza na koncert symfoniczny.
#KULTURA
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama