DO GÓRY
#reklama

Jędrzychowice w barażu (galeria)


     
    Udostępnij

Dla zawodników Olimpii Kamienna Góra był to mecz o pietruszkę z Apisem Jędrzychowice. Goście walczyli jak lwy o możliwość gry w barażu. Gospodarze ulegli 0:4 (0:1).

Kibice jeszcze dobrze nie zajęli miejsc, a do siatki Hołdy trafił Zieliński, który wykorzystał sytuacje sam na sam z naszym golkiperem. Rywale mieli kolejne swoje okazje bramkowe (Zieliński,Ronaldo Cezar), ale w bramce gospodarzy dwoił się i troił Hołda.
Kamiennogórzanie odpowiedzieli jedynie uderzeniami Powiertowskiego i Filipa.
Pierwsze pięć minut po przerwie to popis Migalskiego. Raz Hołdę uratował słupek. W 62. minucie nasz bramkarz szczęśliwie zatrzymał 100-procentową okazję Ronaldo. Trzy minuty później było 0:2. Gola głową zdobył Chodyga. W 75. i 90. minucie kolejne bramki z kontrataków zdobyli dla gości - Migalski i Ronaldo.
Piłkarze z Jędrzychowice czekali na wieści Boguszowa-Gorc, a te okazały się bardzo dobre. Górnik zremisował z liderem, a to oznacza, że do baraży o III ligę awansował właśnie Apis.
Olimpia: Hołda – L. Kraszewski, K. Zasada, J. Zasada, Łatka (64’ P. Kraszewski) – Duda, Guzik (67’ Kumorek), Topolski (61’ Buda), Filip (70’ Cukier) – Powiertowski (81’ Rębacz), Rosłan.

Apis: Świątkowski (46’ Gawlik) – Krawczun, Chodyga, Woźniczka, Ganczarek - Kościuk, Bochnia, Migalski, Zieliński - Ronaldo, Paradowski (76’ Grajek).Grzech

Czytaj również

#reklama
Wieża za 1 790 000 zł
Gmina Czarny Bór wyłoniła wreszcie wykonawcę turystycznej inwestycji.
#AKTUALNOŚCI
0
Przewoźnik zrezygnował
Z końcem maja jeden z przewoźników obsługujący trasę Wałbrzych-Czarny Bór-Kamienna Góra zaprzestał przewozów.
#AKTUALNOŚCI
3
VII Noc Świętojańska nad Bobrem
Stowarzyszenie Wiejska Karuzela zaprasza na kolejną Noc Świętojańską nad Bobrem. Impreza odbędzie się w sobotę o godz. 16.30.
#RÓŻNE
0
Zakończenie sezonu artystycznego
„Szaniawski” zaprasza na ostatnie spektakle przed wakacjami, wspólne zakończenie sezonu i wycieczkę po teatrze!
#KULTURA
0

Komentarze

beka
2018-06-13 17:11
z Ronaldo w składzie nie mogli przegrać

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama