DO GÓRY
#reklama

Jedenaście krążków


     
    Udostępnij

W ostatnią niedzielę, 17 grudnia w Szklarskiej Porębie odbył sie IV Finał Dolnośląskiej Ligi Karate Shinkyokushin – Biały Lew Cup. W imprezie medale zdobyli młodzi karatecy z Czarnego Boru, Kamiennej Góry i Lubawki.

Z kamiennogórskiego Klubu Oyama srebrny medal w kategorii 12-13 lat wywalczył tylko Jakub Ślimak. Bardzo bliski medalu po bardzo dobrych walkach był Mikołaj Bącal, który ostatecznie zajął 4. miejsce,
Więcej medali zdobyli karatecy z Czarnego Boru pod okiem Krystiana Urbaniaka. W konkurencja kata krążki
zawisły nas szyjach - Mikołaj Urbaniaka (srebrny medal) i Aleksandra Bodziony (3 .pozycja), natomiast w kumite na podium stanęli: Karina Kurnyta, Kajetan Urbaniak, Aleksandra Bodziony i Mikołaja Urbaniaka. Czwarty był Nikolas Jasiński.
Z lubawskiego Fight Clubu medalowe pozycje uzyskali: Karol Popko, Patryk Synówka (obaj 1. miejsce w kumite) i Oliwia Górka (2. plac). Trzej debiutanci – Tobiasz Majewski, Michał Ostaszewski i Szymon Ostaszewski sklasyfikowani zostali na 4.miejscach. Trenerami byli – sensai Adam Kopeć i Rober Król.Grzech

Czytaj również

#reklama
Rok pełen inwestycji
Gmina Czarny Bór przeznaczy ponad 20 milionów złotych na rozwój w 2018 roku.
#AKTUALNOŚCI
0
Groził nożem, zabrał kasę
Nawet 12 lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie, który jest podejrzany o rozbój. Zaatakował i okradł 39-latka w jego mieszkaniu.
#AKTUALNOŚCI
0
Potrzebny remont
Mieszkańcy Ciechanowic chcieliby, żeby na wiosnę samorząd postarał się o naprawę drogi we wsi. Chodzi o około 250 metrów trasy wiodącej do stacji kolejowej. – Droga jest bardzo zniszczona. Szczególnie zimą trudno się po niej poruszać – mówi Julian Polański (na zdjęciu), radny z Ciechanowic.
#AKTUALNOŚCI
1
Osiem kobiet
Teatr Norwida w Jeleniej Górze zaprasza na najnowszą inscenizację w repertuarze.
#KULTURA
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama