DO GÓRY
#reklama

Jedenaście bramek (galeria)


     
    Udostępnij

Wczoraj w pojedynku sparingowym na sztucznej nawierzchni w Świebodzicach spotkały się dwie ekipy z 4 ligi – Olimpia Kamienna Góra i Górnik Boguszów-Gorce. Patent na podopiecznych Rafała Siczka znaleźli ponownie kamiennogórzanie, wygrywając różnicą jednej bramki.

Ekipa Górnika już po pierwszej akcji prowadziła 1:0.Bramkę zdobył Woźniak. Zawodnicy Olimpii szybko podnieśli się z kolan. Celnie do siatki gości trafili Domin i Cukier. Trzy minuty później kamiennogórzanie prowadzili już 3:1. Sposób na Jaskółówskiego znalazł Sochacki. Pod drugą bramką Marek Pryk posłał futbolówkę do naszej siatki. Wynik do przerwy na 4:2 ustalił Buda.
Druga połowa rozpoczęła się faulem na Woźniaku. Celnie z jedenastki przymierzył Bejnarowicz. W 50. minucie Sochacki spudłował z metra. Kwadrans później Buda wyłożył piłkę Sochackiemu, a ten się nie pomylił. Rywale z Górnika szybko zmniejszyli rozmiary porażki po strzale Bejnarowicza. W ostatnich 10 minutach padły jeszcze dwie bramki. Uzyskali je Powiertowski i Bejnarowicz.
Olimpia: Hołda – Topolski, Kraszewski, K. Zasada, J. Zasada – Masiel, Duda, Sochacki, Cukier – Domin, Powiertowski/Cisowski, Buda, Rębacz, Młodziński, Kwaśniewski.
Górnik: Jaskółówski – zaw. testowany, Grzelak, M. Pryk, Gnosowski - J. Pryk, Rudzki, Bejnarowicz, Maliszewski – zaw. testowany, Woźniak/Ostrowski, zaw. testowany, Podgórski.


Grzech

Czytaj również

#reklama
Spotkanie w bibliotece
Miejska Biblioteka Publiczna w Kamiennej Górze zaprasza na spotkanie „W zdrowym ciele zdrowy duch”.
#KULTURA
0
Nie w tym miejscu
Mieszkańcy ulicy Szkolnej narzekają na WORD. Mówią wprost, że ośrodek powinien funkcjonować gdzie indziej. – Tymczasem pod naszymi oknami wiecznie jeżdżą teraz „elki”, a z placu manewrowego mamy smród spalin – skarżą się Czytelnicy RTI.
#AKTUALNOŚCI
6
Utrudnienia w ruchu
Sudeckie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych informuje, że od poniedziałku 19 lutego wprowadzona zostanie czasowa zmiana organizacji ruchu na ul. Głównej w Czarnym Borze.
#RÓŻNE
0
Za drogo
Nie udało się wyłonić wykonawcy w pierwszym przetargu na budowę ścieżki rowerowej na terenie gminy Kamienna Góra.
#AKTUALNOŚCI
0

Komentarze

Mikołaj
2018-02-27 17:19
z b klasy są rudzki i gnosowski z płomyka, ale jest jeszcze z nowych obieżyświat jacuś gryka i pietrzak
gorcal
2018-02-20 00:28
górnik gorce kocham was
Ciekawy
2018-02-19 13:28
Kto tam jest z B klasy?
Trener
2018-02-18 17:29
Mowiono o wsmocnieniach bez obrazy ale zawodnicy z b klasy no to szal

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama