Jedenaście bramek (galeria)

Wczoraj w pojedynku sparingowym na sztucznej nawierzchni w Świebodzicach spotkały się dwie ekipy z 4 ligi – Olimpia Kamienna Góra i Górnik Boguszów-Gorce. Patent na podopiecznych Rafała Siczka znaleźli ponownie kamiennogórzanie, wygrywając różnicą jednej bramki.

Ekipa Górnika już po pierwszej akcji prowadziła 1:0.Bramkę zdobył Woźniak. Zawodnicy Olimpii szybko podnieśli się z kolan. Celnie do siatki gości trafili Domin i Cukier. Trzy minuty później kamiennogórzanie prowadzili już 3:1. Sposób na Jaskółówskiego znalazł Sochacki. Pod drugą bramką Marek Pryk posłał futbolówkę do naszej siatki. Wynik do przerwy na 4:2 ustalił Buda.
Druga połowa rozpoczęła się faulem na Woźniaku. Celnie z jedenastki przymierzył Bejnarowicz. W 50. minucie Sochacki spudłował z metra. Kwadrans później Buda wyłożył piłkę Sochackiemu, a ten się nie pomylił. Rywale z Górnika szybko zmniejszyli rozmiary porażki po strzale Bejnarowicza. W ostatnich 10 minutach padły jeszcze dwie bramki. Uzyskali je Powiertowski i Bejnarowicz.
Olimpia: Hołda – Topolski, Kraszewski, K. Zasada, J. Zasada – Masiel, Duda, Sochacki, Cukier – Domin, Powiertowski/Cisowski, Buda, Rębacz, Młodziński, Kwaśniewski.
Górnik: Jaskółówski – zaw. testowany, Grzelak, M. Pryk, Gnosowski - J. Pryk, Rudzki, Bejnarowicz, Maliszewski – zaw. testowany, Woźniak/Ostrowski, zaw. testowany, Podgórski.

Czy wakacje w regionie uważasz za udane?