Inauguracja dla beniaminka (galeria)

Mecz w Bolkowie mógł się podobać około 100 osobowej publiczności. Było dużo walki i sytuacji podbramkowych. Do przerwy 2:1 prowadzili podopieczni Adama Blicharskiego z Olimpii Kamiennej Góry. Ekipa Piasta wywalczyła komplet punktów rzutem na taśmę (3:2) pod koniec drugiej odsłony.

Gospodarze ruszyli do szturmu od pierwszego gwizdka, Cisowski był na posterunku. Niewykorzystane okazje szybko się zemściły. W 8. minucie zespołową kontrę dla Olimpii zamienił na gola Kwaśniewski. Niestety w 18. minucie arbiter podyktował rzut wolny dla miejscowych. Celnego rogala ze stałego fragmentu gry posłał Karkowski. W 17. minucie na trybunach zapanowała grobowa cisza. Filmową kontratak Olimpii skutecznym lobem zakończył Domin (1:2).
W 54. minucie Domin mógł postawić kropkę nad „i”, lecz z bliska trafił tylko w Trawkę. Niestety Guzik podał w 70. minucie futbolówkę rywalom, a ci za sprawą Podkówki wykorzystali nieoczekiwany prezent. Gospodarze poszli za ciosem. Pięć minut później (75. minuta) bohaterem miejscowych został Szemberski, trafiając na 3:2.

Piast: Trawka – Jahołkowski, D. Czyżycki, Błoński, S. Czyżycki – Szczepański, Larysz, Szemberski (90+2 Kamiński), Wrona (90+3 Kowalczyk) – Bolesta (63’ Podkówka), Karkowski (82’ Lewandowski).
Olimpia: Cisowski – J. Zasada, K. Zasada, P. Kraszewski, Młodziński (80’ Buda) – Duda, Kwaśniewski (78’ Bijak), P. Powiertowski (66’ Guzik), Ł. Kraszewski - Sochacki, Domin.

Nocne kradzieże
Fala kradzieży paliwa z maszyn rolniczych.
0
Po łaskę do Krzeszowa
Największe święto pielgrzymkowe przed nami.
0
Zapowiedź jeleniogórskiej klasy okręgowej
Na dwa weekendowe dni została rozłożona pierwsza kolejka jeleniogórskiej klasy okręgowej. Piłkarze kamiennogórskiej Olimpii (na zdjęciu) wybierają się w sobotę na mecz do beniaminka – Piasta Bolków.