DO GÓRY
#reklama

Imperium kontratakuje (galeria)


     
    Udostępnij

Dzisiaj w sali gimnastycznej ZSZiO w Kamiennej Górze odbył się Turniej Charytatywny w piłce nożnej. W imprezie zaprezentowało się 9 drużyn z Kamiennej Góry i Wałbrzycha. Zwycięstwo przypadło ekipie Imperium Wałbrzych.

Pomysłodawcą piłkarskiej imprezy był kamiennogórzanin Kamil Szopa, który wraz z grupą przyjaciół zorganizował charytatywny turniej. Z jego zaproszenia skorzystało 9 drużyn, które drogą losowania zostały podzielone na 3 grupy eliminacyjne.
W pierwszej znalazły się: Kumitsu, Mielonka i Czarni, w drugiej – Olimpia Kamienna Góra, Imperium Wałbrzych i Górnik Nowe Miasto, natomiast w trzeciej: Wałbrzyski Kocioł, Biały Kamień Wałbrzych i Podgórze Wałbrzych.
Do finałowej rozgrywki awansowały po 2 najlepsze ekipy z każdej z grup: FC Mielonka, Czarni, Imperium, Olimpia, Podgórze Wałbrzych i Biały Kamień. Tutaj grano systemem „każdy z każdym”. Po podsumowaniu wszystkich pojedynków okazało się, że dwa zespoły – Imperium oraz Mielonka zgromadziły po 11 „oczek”, jednak lepszy stosunek bramkowy mieli zawodnicy z Wałbrzycha. Trzecie miejsce zajęło Podgórze Wałbrzych. Na kolejnych miejscach uplasowały się następujące ekipy – Olimpia Kamienna Góra, Czarni Przedwojów oraz Biały Kamień. Podczas turnieju zebrano kwotę 3070 złotych – która zasili konto Domu Dziecka.
Mielonka: Kopiecki – Rzeszotko, S. Cukier, T. Cukier, Lewandowski, Jacel, Siwak, Filip.

Grzech

Czytaj również

#reklama
Podpiszą deklarację
Pod koniec października w Kamiennej Górze samorządowcy z południa Dolnego Śląska obradowali w sprawie podjęcia tzw. Deklaracji Sudeckiej. Dokument ma zostać oficjalnie podpisany już 11 grudnia. Czy stanie się zaczątkiem ważnych zmian dla naszego regionu?
#RÓŻNE
0
Złodziej narzędzi i prądu
Mieszkaniec powiatu kamiennogórskiego usłyszał zarzuty kradzieży sprzętu oraz nielegalnego poboru prądu elektrycznego.
#AKTUALNOŚCI
0
Swap party
Centrum Biblioteczno-Kulturalne w Pisarzowicach wspólnie z Daviną Reeves, mieszkanką gminy Kamienna Góra i miss Nowego Jorku, zapraszają na ciekawą imprezę.
#RÓŻNE
0
Wstrzymają rozbiórkę?
Ponad 70 różnego rodzaju stowarzyszeń, towarzystw, związków oraz samorządów wystąpiło do Sejmowej oraz Senackiej Komisji Infrastruktury pilne o podjęcie memorandum w sprawie likwidacji tras kolejowych w kraju.
#AKTUALNOŚCI
2

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama