DO GÓRY
#reklama

Hit dla gospodarzy (galeria)


     
    Udostępnij

W niedzielę w pojedynku jeleniogórskiej klasy B spotkały się dwie czołowe zespoły – Kwarc i Amfibolit Leszczyniec. Miejscowi wykorzystali błędy bramkarza gości i wygrali 4:2 (1:0).

Jedyną bramkę w pierwszej połowie zdobył dla gospodarzy Przemek Duda.
Dużo więcej działo się po przerwie. W 56. minucie ponownie na listę strzelców wpisał się Przemek Duda. Błąd popełnił przy tym strzale bramkarz gości. Odpowiedź przyjezdnych była natychmiastowa. Celnie do bramki Kwarcu trafił Maciejowski. Cztery minuty później Łepski podwyższył rezultat na 3:1.
W 80. minucie nieporozumienie bramkarza Amfibolitu i Ariela Morawskiego z premedytacją wykorzystał Kamil Duda, który strzelił do pustej bramki. Przyjezdni dążyli do zmiany wyniku i to się im powiodło pod koniec pojedynku. Autorem gola został Janur z 5 metrów.
Kwarc: Migacz – Plebanek (82’ Minicki), M. Łukasik (85’ K. Łukasik), Zarzycki, Zbożeń – Glinkiewicz (80’ Potoniec), P. Duda (65’ Olszak), Łepski, Sobieski (50’ Hadała) – Wowk (40’ Ł. Łukasik), K. Duda.
Amfibolit: J. Morawski – A. Morawski, Ciszek, Kosal, Leja (50’ Bijak) – K. Leśniak, Waśko, Janur, Maciejowski – A. Leśniak (50’ Furtak), Furtak.

Grzech

Czytaj również

#reklama
Udany turniej (galeria)
Wczoraj przez cały dzień w sali gimnastycznej ZSZiO w Kamiennej Górze odbyła się Dolnośląska Liga Karate Shinkyokushin. W imprezie udział wzięło prawie 240 zawodników od lat 6 do 18 z 14 klubów z Polski i Czech.
#SPORT
0
Nagrywają płytę
Zespół Liminis, czyli harcerki z Hufca ZHP Kamienna Góra, podjął kolejny ambitny projekt. Rozmiłowane w piosence turystycznej i poezji śpiewanej instruktorki postanowiły nagrać krążek ze swoimi piosenkami. Wsparcia szukają za pośrednictwem platformy crowdfundingowej. Jeszcze przez dwa miesiące można zasilić ich konto przelewem.
#AKTUALNOŚCI
0
Nocne Arado
Podziemna trasa turystyczna w Kamiennej Górze zaprasza na niezwykłą przygodę z historią. W Arado odbędzie się nocny spektakl „Faszystowska mać!”
#KULTURA
0
Brązowy medal Akademii (galeria)
Dzisiaj (22 kwietnia) w Obornikach Śląskich został rozegrany kolejny turniej mini piłki siatkowej dziewcząt – dwójek, trójek i czwórek. Po raz pierwszy wśród piątoklasistek wystąpił zespół Akademii Młodego Sportowca Volley Kamienna Góra (na zdjęciu z lewej), który wywalczył wysokie 3. miejsce.
#SPORT
0

Komentarze

Do niezej.
2017-04-25 16:19
Chyba w c klasie ten leszczyniec z taka grą jak grają. W a klasie teraz nie ma miejsca na żadną drużynę z tej grupy i musicie się z tym pogodzić. Czadrow i sedzislaw tez mieli błyszczeć i co?
Dloi
2017-04-25 08:47
Czekamy na leszczyniec w A klasie
Ginio
2017-04-24 15:55
I pszemeg Duda tez dobry był
Ginio
2017-04-24 13:09
Tak zgadza się to ja byłem na boisku najlepszy 😉 pozdrawiam piłkarzy i siatkarzy 😉
Dominik Bijak
2017-04-24 10:19
Najlepszy na boisku był Dominik Bijak i Adrian Leśniak
bijak dominik
2017-04-24 10:10
Tylko amfibolit aea ea o
ja
2017-04-24 09:06
Pierwsza strzelil glinkiewicz,

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama