DO GÓRY
#reklama

Hattrick Krystiana Leśniaka (galeria)


     
    Udostępnij

W sobotę w derbowym pojedynku starły się jedenastki Amfibolitu Leszczyniec i Victorii Czadrów. Do przerwy był remis 1:1, natomiast drugą połowę gospodarze wygrali 3:0.Trzy bramki zdobył Krystian Leśniak.

Pierwszy strzał Bitniaka wylądował na poprzeczce. Minutę później goście wyszli na prowadzenie 1:0 - Stanisławski wykorzystał podanie z głębi pola i nie dał szans J. Morawskiemu na obronę. W 19. minucie bramkarz przyjezdnych Czepielewicz nieprzepisowo nogami zaatakował w szesnastce Leję i arbiter musiał użyć gwizdka. Golkipera z Czadrowa zmylił Krystian Leśniak i był remis. Jeszcze tuż przed przerwą rezultat pojedynku mógł zmienić A. Leśniak.
Drugie czterdzieści pięć minut to zupełna dominacja miejscowych. Przyjezdni nie oddali ani jednego celnego strzału na bramkę J. Morawskiego. Miejscowi lepiej rozłożyli siły i dorzucili kolejne trzy trafienia. Ich autorami był 2-krotnie Krystian Leśniak, a raz jego młodszy brat – Adrian.
Amfibolit: J. Morawski – Łyczek, J. Ciszek, Leja, Wielosik – Bijak, Ł. Ciszek (57’ A. Morawski), Waśko, Janur – K. Leśniak, A. Leśniak.
Victoria: Czepielewicz – Majerski (84’ Pawlik), Sochacki, R. Paździor, Cabała – Czoch, Urbanowicz, Morański, Stanisławski (79’ Kulig) – Stepko, Bitniak.


Grzech

Czytaj również

#reklama
Nowa organizacja na 2 tygodnie
W Kamiennej Górze w związku z remontem skrzyżowania przy al. Wojska Polskiego obowiązuje tymczasowo nowa organizacja ruchu. Kierowcy mają nowe utrudnienie. Zamknięty jest wyjazd z centrum przez ul. Katowicką.
#AKTUALNOŚCI
2
Ratuszowa z odliczeniem? (Okiem radnego)
Podczas sesji w sierpniu nie zajmowaliśmy się tylko lokalizacją wieży widokowej i tym, czy można gościom zadawać pytania. Na pewno można takie kierować do burmistrza, o czym co sesję świadczy stosowny punkt porządku obrad. Jak Państwo zauważyli, staram się tę okazję wykorzystywać do wyjaśnienia wielu istotnych dla kamiennogórzan kwestii. Nie zawsze się to udaje, bo burmistrz nie na wszystkie moje pytania odpowiada.
#AKTUALNOŚCI
5
Finał w Betlejem
Niecodzienny, eksperymentalny projekt dźwiękowy młodych mieszkańców powiatu kamiennogórskiego zostanie wkrótce sfinalizowany. Na piątek uczestnicy Foniatryka zapraszają na premierę swojego albumu.
#KULTURA
0
Obchody Dnia Sybiraka (galeria)
W parafii Matki Bożej Różańcowej w Kamiennej Górze odbyły się obchody Dnia Sybiraka.
#AKTUALNOŚCI
0

Komentarze

CzadrówGol
2017-09-19 12:34
Dla Kibiców skrót z meczu : https://www.youtube.com/watch?v=BWWy99CjSig
Kumpel
2017-09-18 21:34
Oo widzę Krystian korki same grają haha :) powodzenia dalej ;)

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama