Hattrick Krystiana Leśniaka (galeria)

W sobotę w derbowym pojedynku starły się jedenastki Amfibolitu Leszczyniec i Victorii Czadrów. Do przerwy był remis 1:1, natomiast drugą połowę gospodarze wygrali 3:0.Trzy bramki zdobył Krystian Leśniak.

Pierwszy strzał Bitniaka wylądował na poprzeczce. Minutę później goście wyszli na prowadzenie 1:0 - Stanisławski wykorzystał podanie z głębi pola i nie dał szans J. Morawskiemu na obronę. W 19. minucie bramkarz przyjezdnych Czepielewicz nieprzepisowo nogami zaatakował w szesnastce Leję i arbiter musiał użyć gwizdka. Golkipera z Czadrowa zmylił Krystian Leśniak i był remis. Jeszcze tuż przed przerwą rezultat pojedynku mógł zmienić A. Leśniak.
Drugie czterdzieści pięć minut to zupełna dominacja miejscowych. Przyjezdni nie oddali ani jednego celnego strzału na bramkę J. Morawskiego. Miejscowi lepiej rozłożyli siły i dorzucili kolejne trzy trafienia. Ich autorami był 2-krotnie Krystian Leśniak, a raz jego młodszy brat – Adrian.
Amfibolit: J. Morawski – Łyczek, J. Ciszek, Leja, Wielosik – Bijak, Ł. Ciszek (57’ A. Morawski), Waśko, Janur – K. Leśniak, A. Leśniak.
Victoria: Czepielewicz – Majerski (84’ Pawlik), Sochacki, R. Paździor, Cabała – Czoch, Urbanowicz, Morański, Stanisławski (79’ Kulig) – Stepko, Bitniak.

Czy potrzebna jest zmiana czasu z letniego na zimowy?
#ankieta

Nowa organizacja na 2 tygodnie
W Kamiennej Górze w związku z remontem skrzyżowania przy al. Wojska Polskiego obowiązuje tymczasowo nowa organizacja ruchu. Kierowcy mają nowe utrudnienie. Zamknięty jest wyjazd z centrum przez ul. Katowicką.
2
Ratuszowa z odliczeniem? (Okiem radnego)
Podczas sesji w sierpniu nie zajmowaliśmy się tylko lokalizacją wieży widokowej i tym, czy można gościom zadawać pytania. Na pewno można takie kierować do burmistrza, o czym co sesję świadczy stosowny punkt porządku obrad. Jak Państwo zauważyli, staram się tę okazję wykorzystywać do wyjaśnienia wielu istotnych dla kamiennogórzan kwestii. Nie zawsze się to udaje, bo burmistrz nie na wszystkie moje pytania odpowiada.