DO GÓRY
#reklama

Grzesiczak zaimponował formą (galeria)


     
    Udostępnij

Wczoraj w Sali Witrażowej kamiennogórskiego ratusza rozegrano powiatowe zawody LZS w warcabach 100-polowych. Wśród 31 zawodników triumfował najstarszy wstawce - ponad 85-letni Jan Grzesiczak (na zdjęciu z lewej) z Lipienicy.

Do zawodów przystąpiło 31 sportowców z Kamiennej Góry, Krzeszowa, Czadrowa, Lipienicy czy Ptaszkowa. Po trzech godzinach zmagań 1. miejsce wywalczył Jan Grzesiczak, który zgromadził 16 punktów. Za prezesem Orłów Lipienica znaleźli się ojciec i syn z Krzeszowa – Wojciech Zasada (15 „oczek”) i Jakub Zasada (14 – najlepszy junior starszy).
Pozostałe kategorie wiekowe wygrali - Gracjan Białas (12 pkt - najlepszy orlik), Oliwia Kokosza (11”oczek” - najlepsza młodziczka), Anna Bogusz (11 – seniorka –wszyscy z Kamiennej Góry),Fabian Skoczylas z Czadrowa okazał się najlepszym młodzikiem (10 „oczek”), a najlepszym juniorem młodszym był 12. w open – Michał Turek (10 pkt) z Ptaszkowa . Igor Skoczylas (16. w open; 9 pkt) z Czadrowa wygrał rywalizację orlików, natomiast wśród dziewcząt triumfowała Zosia Sawicka (17. w open; 9 pkt) z Kamiennej Góry.

Grzech

Czytaj również

#reklama
Słabszy sezon
W weekend miesiąc temu stacje w Kamiennej Górze, Lubawce oraz w Mieroszowie czy Unisławiu Śląskim pożegnały sezonowe transgraniczne połączenia Kolei Dolnośląskich. Przyszedł czas na podsumowania. Te nie wypadają najlepiej dla linii na terenie powiatu kamiennogórskiego.
#AKTUALNOŚCI
5
Kino za Rogiem w Krzeszowie - październik 2018 r.
Repertuar Kina za Rogiem przy Centrum Biblioteczno-Kulturalnym Gminy Kamienna Góra.
#KULTURA
0
Coś tu śmierdzi
Podczas ostatniego zebrania wiejskiego w Czarnym Borze mieszkańcy dopytywali wójta o uciążliwy smród, który unosi się nad wsią od kilku tygodni.
#AKTUALNOŚCI
0
Bez prądu (3 października)
Zobacz, gdzie w nadchodzących dniach nie będzie prądu.
#RÓŻNE
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama