DO GÓRY
#reklama

Groń w dziesiątce


     
    Udostępnij

Dwudziestego drugiego lipca w Zieleńcu odbył się XIV Supermaraton- Klasyk Kłodzki na dwóch dystansach 70 i 95 km. W imprezie swój udział zaznaczyło dwóch cyklistów z Ostrego Koła Lubawka – Karol Groń (na zdjęciu) i Dominik Bukowski. Ten pierwszy był 9. w open na dłuższej trasie.

Start i meta znajdowały się w Zieleńcu - trasa wytyczona była zarówno po polskiej stronie jak i po czeskiej w Górach Orlickich. Najszybciej dystans mini pokonał 21-letni Mateusz Kowalczyk z czasem 2:05:47. Na 67. pozycji rywalizację ukończył Dominik Bukowski z Ostrego Koła Lubawka (2:34:12;17.w M-3). Metę osiągnęło aż 229 kolarzy.
Dariusz Malinowski ze Zduńskiej Woli był bezkonkurencyjny na dystansie mega z czasem 3:01:53. Na podium stanęli również Sławomir Wągrowski z Godzisz (3:03:12), natomiast najniższy stopień podium należał do Adama Gawlika z Dębicy (3:04:25). Bardzo dobrze na trasie poradził sobie Karol Groń z Kamiennej Góry, który przyjechał 9. open i 5. w swojej kategorii wiekowej M-3. Rywalizację ukończyło 164 kolarzy.

Grzech

Czytaj również

#reklama
Bieniek w środku
23 lipca odbył się w Bielawie Super Bieg. Zawodnicy mieli do wyboru dwie trasy długości 21 km oraz 12 km. Wygrali je Patryk Chrzanowski i Piotr Holly. Młody zawodnik z Lubawki - Grzegorz Bieniek był 80 (na zdjęciu).
#SPORT
0
Nowa praca, nowe życie
36,5 mln zł otrzymają samorządy i instytucje, które chcą pomóc osobom zagrożonym wykluczeniem społecznym w powrocie do pracy albo w podjęciu terapii. O pieniądze można starać się od września w Dolnośląskim Wojewódzkim Urzędzie Pracy.
#AKTUALNOŚCI
1
Prezesi z nagrodami
Od około 10 000 do nawet 19 000 złotych miesięcznie zarabiają prezesi spółek, których udziałowcami są Kamienna Góra i powiat kamiennogórski. Niektórzy z nich dostają też dodatkowe nagrody finansowe. Czasem jest to dwukrotność ich zarobków.
#AKTUALNOŚCI
0
Plantator z gminy
Policjanci zatrzymali mężczyznę z gminy wiejskiej Kamienna Góra podejrzanego o nielegalne posiadanie broni, amunicji i narkotyków. Zatrzymany miał w domu także imponującą nielegalną uprawę konopi indyjskich.
#AKTUALNOŚCI
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama