DO GÓRY

Grali kamiennogórzanie (galeria)


     
    Udostępnij

W niedzielę, 3 grudnia w Wałbrzychu juniorzy miejscowego Chełmca (na zdjęciu) podejmowali w pojedynku ligowym rezerwy wrocławskiej Gwardii II. Po trzy punkty sięgnęli gospodarze, którzy wygrali 3:0. W miejscowym zespole występuje 7 zawodników rodem z Kamiennej Góry.

W ekipie z Wałbrzycha występuje 7 graczy: Mikulski, A. Mordarski, Żuk, Pazgan, Sowiński, Prokopowicz i Jakub Mordarski. Dwaj pierwsi wyszli w podstawowej szóstce wałbrzyszan, a pozostali oprócz Pazgana również zagrali w tym spotkaniu. Jakub Mordarski i Prokopowicz zmieniali się na pozycji libero.
Pierwszą partię wygrali gospodarze 25:23. W drugim secie było już 8:0. Punktowali dla wałbrzyszan Alek Mordarski, Mikulski i Sroka. Wałbrzyszanie zmiażdżyli rywali, wygrywając szybko 25:12.
Trzecia partia była bardziej wyrównana, a prowadzenie zmieniało się jak kalejdoskopie (1:2, 7:4, 11:11, 18:16). Końcowe piłki to dominacja wałbrzyszan. W ich szeregach błyszczał zwłaszcza atakami z drugiej linii Mikulski. Pierwszą piłkę meczową udaną „czapą” skończył Sroka (25:23).Grzech

Czytaj również

#reklama
Udana międzynarodowa impreza (galeria)
Trzy dni w Czarnym Borze odbywały się zmagania zapaśniczek, które wystartowały w Czarny Bór Open. W imprezie swoje umiejętności zaprezentowały sportsmenki z aż 14 krajów – m.in.: Polski, Austrii, Białorusi, Chorwacji, Estonii, Niemiec, Szwecji, Ukrainy, Węgier i Włoch. Brązowy medal dla gospodarzy w grupie wiekowej młodziczek zdobyła Aleksandra Lewczyńska. Druga zawodniczka Herosa - Julia Molińska w kadetkach zajęła 8. miejsce.
#SPORT
0
Rozbity pod kościołem
Kamiennogórscy policjanci otrzymali 4 grudnia wiadomość o skradzionym samochodzie, który przekroczył granicę w Lubawce. Wkrótce wrak pojazdu znalazł się na murze otaczającym kościół w Kochanowie. – W Volvo paliły się jeszcze światła. W środku nikogo nie było – mówi Grzegorz Szewczyk z policji.
#AKTUALNOŚCI
0
Konkurs i akcja (galeria)
Kamiennogórski urząd miasta wspólnie ze strażakami zaprosił mieszkańców po raz drugi do udziału w konkursie „Czujka ratuje życie”. Uczestnicy mogą wygrać urządzenia do wykrywania czadu. W poniedziałek 4 grudnia mundurowi wspólnie z urzędnikami rozdawali w okolicach placu Grunwaldzkiego ankiety i broszury dotyczące akcji.
#RÓŻNE
0
Superszybkie u nas?
Polski i czeski rząd przymierza się do budowy kolei dużej prędkości na naszym terenie!
#AKTUALNOŚCI
2

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama