DO GÓRY
#reklama

Europa bezkonkurencyjna (galeria)


     
    Udostępnij

Mistrzowie świata Czesi zdobyli w Świdnicy złoty medal 10. Światowych Igrzysk Sportowych w hokeju na rolkach. Reprezentacja naszych południowych sąsiadów wygrała 5:1 w sobotę 29 lipca w finale z Francją. Brązowe medale zdobyli Szwajcarzy. Reprezentacja Polski zajęła ostatnie, 8. miejsce po porażce 1:5 z Argentyną.

W pierwszym sobotnim pojedynku o 7. Miejsce w turnieju Polacy ulegli 1:5 reprezentacji Argentyny (wcześniej biało-czerwoni przegrali z Czechami 1:4, USA 0:10, Kanadą 1:3 i Włochom 1:4). Honorowe trafienie zaliczył Owczarek.
Bardzo zacięty był pojedynek o 5. miejsce pomiędzy Stanami Zjednoczonymi i Włochami. Ostatecznie gracze zza oceanu wygrali 6:4. W finale pocieszeni Szwajcarzy po dramatycznym boju pokonali 4:3 Kanadyjczyków, chociaż jeszcze do 30 minuty prowadzili 4:1. W spotkaniu o złoty mistrzowie świata Czesi spokojnie wypunktowali 5:1 reprezentację Francji. Już w36sekundziespotkania inauguracyjną bramkę dla naszych południowych sąsiadów strzelił Sebek.
W sobotę trybuny w sali OSiR-u były wypełnione po brzegi. Nie tylko polska publiczność udowodniła, że potrafi się dobrze bawić i wspaniale kibicować - w Polsce mało znanej dyscyplinie.

Grzech

Czytaj również

#reklama
Kinoteatr Zdrowie w Sokołowsku - sierpień 2017 r.
Kino w Sokołowsku zaprasza dorosłych i najmłodszych.
#KULTURA
0
Kino za Rogiem w Krzeszowie - sierpień 2017 r.
Repertuar Kina za Rogiem przy Centrum Biblioteczno-Kulturalnym Gminy Kamienna Góra.
#KULTURA
0
Mundurowi kontra crossy
W piątek 28 lipca funkcjonariusze z posterunku policji w Marciszowie wspólnie z funkcjonariuszami straży leśnej z Kamiennej Góry, Jawora oraz Kowar uczestniczyli w zorganizowanej akcji wymierzonej przeciwko offroadowcom rozjeżdżającym lasy.
#AKTUALNOŚCI
4
Jutro Godzina „W”
We wtorek 1 sierpnia na pamiątkę 73. rocznicy Powstania Warszawskiego w miastach w całej Polsce o godzinie 17.00 zawyją syreny.
#AKTUALNOŚCI
1

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama