DO GÓRY
#reklama

Ekipa Rzeszuta wygrała


     
    Udostępnij

W niemieckim Mechtersheim w ostatnią niedzielę 16 lipca rozegrano turniej piłki nożnej Eichbaum Cup 2017. W stawce 6 ekip najlepszym zespołem okazał się TSG Pfeddersheim w składzie z urodzonym w Kamiennej Górze- Bartoszem Rzeszutem (na zdjęciu), wychowankiem Olimpii.

Zespół TSG Pfeddersheim (piąty poziom rozgrywek) w składzie z Rzeszutem rozegrał trzy pojedynki. Najpierw zremisował bezbramkowo z FV Dudenhofen, następnie pokonał jedną bramką 1:0 TuS Mechtersheim. W ostatnim finałowym spotkaniu drużyna Rzeszuta wygrała w rzutach karnych (4:1) z FC Arminią Ludwigshafen. Trzeci plac wywalczyło TuS Mechtersheim, które pokonało 3:1 FC Speyer 09, natomiast pojedynku o 5. plac w turnieju FSV Schifferstadt ograł minimalnie 1:0 FV Dudenhofen. Wychowanek Olimpii Kamienna Góra gra obecnie na prawej obronie.

Więcej we wczorajszym papierowym wydaniu RTI
Grzech

Czytaj również

#reklama
Więcej na zabytki?
Są efekty protestów organizacji społecznych, o których pisaliśmy na naszych łamach. Wojewoda ogłosił, że podjął decyzję o dwukrotnym zwiększeniu środków na ochronę i konserwację zabytków na Dolnym Śląsku.
#KULTURA
0
Policjanci świętowali (galeria)
Na dziedzińcu kamiennogórskiego muzeum odbyło się Święto Policji . Funkcjonariusze odebrali awanse, odznaczenia i gratulacje.
#AKTUALNOŚCI
3
Z czego musisz zrezygnować w obliczu wszechobecnej drożyzny? (#sonda)
Ceny żywności wciąż idą w górę. Więcej musimy zapłacić m.in. za masło, drób czy owoce.
#RÓŻNE
0
Ratownicy dzieciom
W sobotę i niedzielę (22 i 23 lipca) na Kolorowych Jeziorkach w Wieściszowicach odbędzie się III Piknik Przyjaciół Grupy Medyk4x4. Podczas tegorocznej imprezy ratownicy będą zbierali pieniądze dla małych mieszkańców naszej gminy – Zuzi Kubiak i Kacperka Wsolaka.
#AKTUALNOŚCI
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama