Dziurawa obrona Orłów (galeria)

Podopieczni Józefa Borconia ze Skalnika Czarny Bór rozgromili 8:0 (2:0) w rozgrywkach jeleniogórskiej klasy B - ekipę Orłów Lipienica.

Już pierwszy kontratak czarnoborzan zakończył się bramką. Na listę strzelców wpisał się Kois. Na 2:0 wynik podniósł doświadczony Poręba, który przelobował wysuniętego z bramki gości – Bocheńskiego. Następnie bramkarza Orłów postraszyli w pierwszej połowie jeszcze Adrian Pyrdoł i Pokrzywa.
Po przerwie była to potyczka do jednej bramki. Dwie minuty podejściu worek z bramkami rozwiązał M. Tobiasz. Najładniejszą bramkę spotkania zdobył z 25. metrów Zdzisław Pyrdoł. Potem gole sypały się jak za dotknięciem zaczarowanej różdżki. Kolejne bramki były dziełem: Matusika, Koisa i dwukrotnie M. Tobiasza.
Skalnik: Tackowiak – Matusik, Skoczeń, Duś, K. Tobiasz (59’ Plata) – Poręba, Kois, Baraniec (46’ M.Tobiasz), M. Marczak (46’ D. Marczak) – Pokrzywa, A. Pyrdoł (46’ Z. Pyrdoł).
Orły: Bocheński – K. Matusik, Zając (33’ Borowiak), Skoczeń, Jasiuk (61’ Urban) – B. Baran, Uznański, Pasnewicz, Leśniak – K. Baran, Mokrzycki (46’ Zbrzyzny).

Czy wakacje w regionie uważasz za udane?
#ankieta

Jędrzychowice w barażu (galeria)
Dla zawodników Olimpii Kamienna Góra był to mecz o pietruszkę z Apisem Jędrzychowice. Goście walczyli jak lwy o możliwość gry w barażu. Gospodarze ulegli 0:4 (0:1).
1
Wieża za 1 790 000 zł
Gmina Czarny Bór wyłoniła wreszcie wykonawcę turystycznej inwestycji.
0
Przewoźnik zrezygnował
Z końcem maja jeden z przewoźników obsługujący trasę Wałbrzych-Czarny Bór-Kamienna Góra zaprzestał przewozów.