Dziewięć bramek (galeria)

Dzisiaj (4 sierpnia) w Przedwojowie w spotkaniu kontrolnym miejscowi Czarni podejmowali Olimpię Kamienna Góra. Kibice zobaczyli w aż 9 bramek. Wyżej notowani podopieczni Adama Blicharskiego wygrali 5:4 (4:2).

W pierwszej połowie więcej okazji strzeleckich wypracowali sobie kamiennogórzanie. Worek z bramkami rozwiązał Domin w 7. minucie. Następnie celnie z rzutu karnego przymierzył Sondej. Zawodnicy Olimpii odpowiedzieli dwoma trafieniami Sochackiego. W 29. minucie rozmiary porażki zmniejszył Gucwa. Wynik na 2:4 do przerwy ustalił Sochacki.
Po przerwie rzut karny wykorzystał Sondej i zrobiło się 3:4. W ostatnich 10 minutach padły jeszcze dwa gole. Ich autorami zostali Duda dla Olimpii oraz Jaszczur z rzutu wolnego dla Czarnych.
W zespole Czarnych testowany był Konrad Urbanowicz - zawodnik Victorii Czadrów.
Czarni: M. Stepko – P. Migacz, Wasilewski, Gądek, Damian Gucwa,– Dawid Gucwa, Z. Kwaśniewski, Jaszczur, Urbanowicz – W. Migacz, Sondej/K. Stepko, T. Stepko.
Olimpia: Cisowski – P. Kraszewski, Topolski, J. Zasada, Młodziński – A. Kwaśniewski, Duda, Bijak, Domin – Sochacki, P. Powiertowski/Hołda, Barszczewski, Guzik, Rębacz, Filip.