DO GÓRY
#reklama

Dwa rodzynki


     
    Udostępnij

W niedzielę, 8 kwietnia we Wrocławiu rozegrano 2. H2O Półmaraton. Udział w nim wzięło dwóch zawodników z Kamiennej Góry i Chełmska Śląskiego – Daniel Wójcik i Piotr Lewandowski.

Do pokonania miłośnicy aktywnego trybu życia mieli jedną pętlę długości 21,097 km. Nawierzchnia prowadziła po asfalcie z atestem PZLA. Start i meta zostały wyznaczone przy ul. Niskich Łąkach, przy obiektach sportowych MCS Wrocław.
Bieg wygrał Adam Putyra (1:12:32) z Wrocławskie Iten, który wyprzedził Jacka Sobasa (1:13:13) i Grzegorza Gronostaja (1:13:41). Daniel Wójcik (1:48:05 - na zdjęciu, z lewej) wywalczył 305.miejsce, natomiast Piotr Lewandowski (1:48:21; na zdjęciu, z prawej) w gronie 877 zawodników był 314.
Wśród kobiet triumfowała Aleksandra Jędrzejewska (1:23:50;1. 2 K-20; 21. w open) z AZS-u Katowice.


Grzech

Czytaj również

#reklama
Bąk MVP turnieju
Drużyna młodzików Gwardii Wrocław wzięła udział w XX Maratonie Piłka Siatkowej Młodzików w Łebie. W zwycięskim zespole z powodzeniem grał kamiennogórzanin – Michał Bąk, wychowanek Sudetów Kamienna Góra.
#SPORT
0
Zdobywca Góry Parkowej już w sobotę (będą utrudnienia!)
Już w najbliższą sobotę, 14 kwietnia, odbędzie się VII edycja Biegu Zdobywca Góry Parkowej oraz IV Mistrzostw Kamiennej Góry w Nordic Walking. Organizatorzy zapraszają do kibicowania. Przypominamy też, że w związku ze sportową imprezą przewidywane są utrudnienia komunikacyjne na kilku ulicach miasta.
#RÓŻNE
0
Spacer wśród śmieci
Niestety rozpoczęcie sezonu spacerowego z nadejściem wiosny psują nie tylko amatorzy wypalania traw. Pozytywne wrażenia z obserwacji przyrody budzącej się do życia wciąż niweczą dzikie wysypiska.
#RÓŻNE
0
Nie tylko jezdnia
Zmieniają się obrzeża drogi krajowej nr 5 w Kamiennej Górze i Ptaszkowie.
#RÓŻNE
1

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama