DO GÓRY
#reklama

Dwa gole w bramce Kwarcu (galeria)


     
    Udostępnij

W niedzielę w pojedynku sparingowym starły się A-klasowe drużyny – Victorii Czadrów i Kwarcu Pisarzowice. Mecz był toczony w żywym tempie. Gospodarze okazali się lepsi o dwie bramki. Ich autorami zostali – Stepko i Siwiński.

Trenerzy obu ekip umówili się, że zagrają dwie połowy po 40 minut. Potyczka mogła zadowolić garstkę kibiców. Już w 5. minucie Stefański sprawdził formę Migacza.
Po kwadransie gry pierwszą bramkową okazję mieli przyjezdni, niestety Kwiatkowski nie wykorzystał sytuacji. Pod koniec pierwszej odsłony Kamil Duda kropnął mocno z 20. metrów, ale futbolówka trafiła tylko w poprzeczkę.
Po wznowieniu gry Czepielewicz ofiarną interwencją wyłuskał futbolówkę Kamilowi Dudzie. W 47.minucie było 1:0. Akcję Darka Morański wykończył celnym trafieniem Stepko.
W 70. minucie powinien być remis, jednak Wowk przegrał pojedynek z Czepielewiczem. Miejscowi dobili gości w doliczonym czasie gry. Autorem gola był Radosław Siwiński.
Victoria: Czepielewicz – Idek, T. Kiełbasa, Szymaniak, Urabanowicz – Czoch, D. Morański, Bury, Stefański – R. Siwiński, Stepko/M. Kiełbasa, Stochmal, P. Morański.
Kwarc: Migacz – Siejka, Łukasik, Zarzycki, Frączkowski – Kwiatkowski, D. Duda, Kluska, Glinkiewicz – M. Duda, Wowk/Olszak, P. Siwiński, Wodziak.

Grzech

Czytaj również

#reklama
Kaliciński w Świdnicy
W ubiegłym tygodniu zawodnik Contendera Kamienna Góra – Maciej Kaliciński (na zdjęciu, walczy z prawej strony) gościnnie w Świdnicy wziął udział w treningu w zaprzyjaźnionym klubie Saiyan Gold Team.
#SPORT
0
Mroźna noc
Za nami wyjątkowo mroźna noc. Termometry w regionie pokazały nawet do -18 C. Portale prognostyczne zapowiadają jednak wzrost temperatury.
#RÓŻNE
0
Mandat zbliżeniowy
Policjanci w województwie dostali terminale płatnicze. Teraz kary za wykroczenia będzie można zapłacić kartą lub BLIK-iem. – To duże udogodnienie, także dla obcokrajowców – wyjaśnia Grzegorz Szewczyk z kamiennogórskiej komendy.
#AKTUALNOŚCI
0
Cenowa karuzela
Na co stać Polaka, a na co Niemca i Czecha?
#AKTUALNOŚCI
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama