DO GÓRY
#reklama

Dwa gole po przerwie (galeria)


     
    Udostępnij

W ostatni czwartek piłkarze kamiennogórskiej Olimpii podejmowali na własnych śmieciach ekipę Gryfa Gryfów Śląski. Gospodarze po przeciętnym spotkaniu pokonali rywali 2:0. Oba gole padły drugiej połowie, a ich strzelcami byli Hadała i Kwaśniewski. Podopieczni Łukasza Kraszewskiego już wcześniej zapewnili sobie awans do IV ligi.

Był to typowy mecz o „pietruszkę”. Miejscowi do przerwy nie wypracowali sobie okazji bramkowych, natomiast rywale nastawili się na grę z kontry. Raz w sporych opałach był Damian Powiertowski.
W drugiej połowie dwa razy wybuchła radość na trybunach. Najpierw Hadała (na zdjęciu) dołożył głowę do dośrodkowania Masiela i Fedorowicz skapitulował. Pod koniec pojedynku Kwaśniewski wyszedł sam na sam z golkiperem gości i strzelił celnie do siatki.
Olimpia: D. Powiertowski – P. Kraszewski (70’ Kwaśniewski), Masiel, Zasada, Zarzecki – Duda, Powiertowski, Rosłan (80’ Wąs), Hadała – Sobierajski (55’ Filip), Wieczorek (46’ Domin).
Gryf: Fedorowicz - Koko (46' Kałuski), Celencewicz, Bursacki, T. Dąbrowa (60' Adamski) - M. Dąbrowa, Ptaszkowski, Rodziewicz, Kozań -Marzec (46' Wiedro), Gałka.

Foto: Bogdan Adamus
Grzech
#reklama
Jaka jest największa atrakcja turystyczna powiatu kamiennogórskiego?
#ankieta

Czytaj również

#reklama
Zmiany w parafii
Biskup legnicki Zbigniew Kiernikowski zatwierdził tegoroczny dekret o zmianach duchowieństwa w parafiach diecezji.
#RÓŻNE
1
ZUS radzi: potrzebujesz opiekunki do dziecka? zatrudnij nianię
Jeśli masz małe dziecko i potrzebujesz opiekunki, możesz ją zatrudnić bez zakładania własnej firmy. Wystarczy skorzystać z możliwości, jaką daje podpisanie z nianią umowy aktywizacyjnej. W tym przypadku zatrudniającym może być osoba fizyczna, a więc rodzic. Umowy aktywizacyjne znane są na rynku od 2011 roku. Dzięki nim zatrudniający, czyli rodzic nie musi płacić składek na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne za nianie, gdyż te są finansowane z budżetu państwa. To jest przyczyna popularności tego sposobu zatrudniania niani. Nie zawsze i nie z każdym jednak taką umowę można podpisać.
#RÓŻNE
0
Wójt postawił na swoim
Wszystkie OSP z gminy Czarny Bór podpisały umowy na dotacje.
#AKTUALNOŚCI
0
Muzyka na rynku
Partnerska, polsko-czeska impreza, zawita na kamiennogórskim pl. Wolności.
#KULTURA
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama