DO GÓRY
#reklama

Duda bohaterem


     
    Udostępnij

Przedostatnia kolejka jeleniogórskiej klasy O była bardzo udana dla piłkarzy kamiennogórskiej Olimpii, którzy pokonali 1:0 (1:0) na wyjeździe Chrobrego Nowogrodziec. Trzy punkty zapewnił naszej ekipie Alek Duda. To druga wygrana pod rząd podopiecznych Adama Blicharskiego. Nasi pupile awansowali na 12. lokatę w tabeli.

Zawodnicy Olimpii opromieniowani ostatnim ligowym zwycięstwem na liderem Lotnikiem jechali do Nowogrodźca mocno zmotywowani. Już pierwsze minuty pokazały, że Olimpia wysoko zawiesiła poprzeczkę miejscowym. W 21. minucie padł jedyny gol spotkania. Jego autorem został Duda (na zdjęciu), który wykorzystał okazję sam na sam z bramkarzem Zazulakiem. Następne okazje zmarnowali Topolski i Kumorek. Po stronie miejscowych Potyszka strzelił z narożnika pola karnego, ale Hołda był na posterunku.
Druga odsłona to przewaga miejscowych, jednak drużyna z Kamiennej Góry dzielnie się broniła. Najlepsze okazje dla miejscowych zmarnowali – Potyszka i dwukrotnie Zarzycki. Nasz zespół miał jedną sytuacje, jednak Duda nie trafił w bramkę.
Chrobry: Zazulak - Niedzielski, Wilczyński (81' Chamier-Gliszczyński), Tkacz (58' Zapiór), Rosa - Piekarz, Karpiak, Zarzycki, Paruch (75' Tkacz) -Trochimczuk (46' Orda), Potyszka.
Olimpia: Hołda – Młodziński, P. Kraszewski, Ł. Kraszewski, Filip – J. Zasada (75’ Buda),Topolski (70’ Stefański), Kumorek, Domin – Duda (80’ Kwaśniewski), Powiertowski.

Grzech

Czytaj również

#reklama
Zabawa i sędziowanie (galeria)
Dzisiaj trenerzy KS Sudety Kamienna Góra (na zdjęciu)– Piotr Lema oraz Tomasz Wyszomirski po raz pierwszy zorganizowali dla swoich zawodników Turniej Integracyjny w „dwójkach”. Do rywalizacji przystąpiło 12 duetów. Pierwsze miejsce przypadło w udziale Emilii Kopaczewskiej i Damianowi Pietrzykowskiemu.
#SPORT
0
Na pomoc braciom mniejszym
Stowarzyszenie Lepsze Dziś zaprasza do udziału w zbiórce karmy i przedmiotów, które ułatwią zimę zwierzętom.
#RÓŻNE
0
Zatrzymany z narkotykami
Szeroki asortyment używek miał u siebie 32-latek zatrzymany przez kamiennogórskich policjantów. Mundurowi znaleźli u niego haszysz, marihuanę, metamfetaminę oraz extasy.
#AKTUALNOŚCI
0
Trekking do krateru wulkanu Pinatubo
Zbigniew Norbert Piepiora zaprasza na wystawę pt. „Trekking do krateru wulkanu Pinatubo”. Można ją oglądać za darmo w „Gościńcu na Starówce” w Kowarach, przy ul. 1 Maja 23. Jest czynna codziennie w godzinach 12.00-18.00 do końca 2018 roku.
#RÓŻNE
0

Komentarze

KALAF
2018-11-15 15:02
BRAWO PANY:)

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama